شنبه 18 ارديبهشت ماه 1400  -  Saturday, May 8, 2021
pegahpeminaچاپ و بسته بندی2
اخبار برتر
0
شنبه 28 تير ماه 1399 ساعت 17:29

کانون صنایع غذایی اول مرداد ماه برای انتخاب اعضای هیات مدیره به مجمع می رود

صنایع غذایی> اقتصادغذا - مجمع عمومی عادی و فوق العاده کانون انجمنهای صنفی صنایع غذایی ایران به منظور تصویب صورتهای مالی و همچنین تجدید انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس روز چهارشنبه 1399.5.01 در محل کانون برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، در حالی که بحث کرونا و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا باعث شده بسیاری از تشکل ها از جمله تشکل های صنعت غذا نتوانند مجامع سالانه خود را برگزار نمایند و انتخابات هیات مدیره آنها با تاخیر مواجه شده است کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی ایران در نظر دارد بنا بر آگهی منتشر شده در روزنامه اطلاعات مورخ 1399.4.15 مجمع عادی و فوق العاده خود را به منظور تجدید انتخابات اعضای هیات مدیره  و بازرس برگزار نماید.
بنا بر این گزارش این در حالی که تا صبح امروز بسیاری از اعضای کانون از برگزاری مجمع در این تاریخ بی اطلاع بوده اند و دعوتنامه و تصویر آگهی مجمع صبح امروز و تنها چهار روز مانده به برگزاری مجمع از طریق نمابر به دستشان رسیده است. هرچند آگهی مجمع در تاریخ 15 تیر ماه در روزنامه اطلاعات منتشر شده اما تاریخ دعوتنامه کانون به امضای دبیر کل  10 روز بعد از انتشار آگهی یعنی 99.4.25 تهیه شده و در تاریخ 28 تیرماه (امروز) نیز برای اعضا ارسال شده است.
این موضوع در حالی اتفاق افتاده که معمولا پس از انتشار آگهی در نشریات متن آگهی و دعوتنامه حضور در مجمع برای اعضا ارسال می شود اما اینبار دبیرخانه کانون ارسال نامه دعوت را تنها چهار روز قبل از مجمع انجام داده است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
mihan
لاکیدووو
pegah2
nazgol
goncheh1
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
shirinvatan
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
tabiat j
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
ارسال پیامک
tejarat talaie
آرد سازی پوسان
vioni
زر ماکارون
تک ماکارون
آب معدنی واتا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
حلبچی
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه