جمعه 1 آذر ماه 1398  -  Friday, November 22, 2019
eco 1pegah
اخبار برتر
1
یک شنبه 6 مرداد ماه 1398 ساعت 17:54

اظهارات مدیر عامل روزنامه هفت صبح در خصوص انتشار آگهی های دولتی در برخی مطبوعات خاص:

چه کسی روزنامه سبزینه را در کیوسک مطبوعات دیده که به عنوان روزنامه سراسری آگهی دولتی وزارت جهاد کشاورزی را منتشر می کند؟/ برخی از آگهی های دولتی به روزنامه هایی که منتشر نمی شوند، داده می‌شود

علی مزینانی مدیرعامل روزنامه هفت صبح، در یک رشته مطلب که در توئیتر منتشر کرد، خبر داد معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، برخی از آگهی های دولتی را به روزنامه هایی داده که اصلا منتشر نمی شوند یا قابل دستیابی نیستند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»،  درمطالب این مدیر و فعال رسانه ای که در کانال تلگرامی باشگاه روزنامه نگاران ایران  بازنشر شده آمده است:  آمار آگهی دولتی که توسط  معاونت مطبوعاتی به روزنامه‌ها داده می‌شود از این لینک قابل دسترسی است. از 136 روزنامه‌ای که در تیرماه 98 مبلغ 5 میلیارد و 200 میلیون تومان آگهی گرفته‌اند ، فقط 41 روزنامه در کیوسک‌های سراسری حاضرند و مابقی شبه روزنامه هستند.

♦او همچنین نوشته است: آگهی مناقصه خرید 1 میلیون برگ کاغذ تحریر توسط شرکت چاپخانه دولتی ایران که باز هم دو نوبتش در روزنامه کلید (7 و 9 مرداد) چاپ خواهد شد. این روزنامه را اگر در کیوسک‌ها پیدا کردید حتما قیمت‌های پیشنهادی برای این کاغذها واقعی و شفاف است.

♦همچنین هر دو نوبت آگهی وزارت جهاد کشاورزی برای مناقصه زهکشی طرح ارس در روزنامه سبزینه چاپ شده است. چه کسی تا بحال این روزنامه را در کیوسک‌های مطبوعاتی دیده که عنوان روزنامه سراسری به خود گرفته و توانسته از معاونت مطبوعاتی، آگهی دولتی بگیرد؟

♦آگهی وزارت نیرو را برای مناقصه «سرویس، نگهداری و تعمیر تجهیزات تله متری و کامپیوتر» به روزنامه رویش ملت داده است که هزینه آن طبق اعلام سایت معاونت مطبوعاتی،  2 میلیون و 700 هزار تومان بوده است. معاونت مطبوعاتی که آگهی را به این روزنامه داده مشخص کند در کدام کیوسک این روزنامه قابل خرید است؟

♦آگهی مناقصه انتخاب پیمانکار شرکت آب منطقه‌ای  کرمان در روزنامه  روزگار ما تاریخ 24 و 25 تیر منتشر شده است. اگر هیچ کس از این مناقصه خبردار نشده بدانید که این روزنامه را در کیوسک‌های مطبوعاتی تهران هم نمی توان پیدا کرد چه رسد به کیوسک‌های سراسری.

♦آگهی مناقصه راهداری بوشهر را در روزنامه فرصت امروز ببینید. این آگهی قانونا باید در یک روزنامه سراسری چاپ می شد تا همه دسترسی به آن داشته باشند. اگر این روزنامه را در کیوسک‌های استان بوشهر پیدا کردید حتما در سایر استان‌ها و تهران هم پیدا می کنید.

♦تصویر آگهی مناقصه ساخت کمپکت ساختمان سازمان امور مالیاتی که به روزنامه خریدار داده شده است. مطمئن باشید هیچ نسخه‌ چاپی این روزنامه را در کیوسک‌ها نمی‌توانید پیدا کنید.  این آگهی‌ قرار بوده جهت اطلاع عموم منتشر شود ولی ...

♦آگهی اداره کل نوسازی مدارس کردستان، در روزنامه اسرار منتشر شده که مناقصه تامین سیستم گرمایشی مدارس است. این روزنامه در هیچ کیوسکی نیست و در تیراژ محدود فقط برای اعلام وصول و فاکتور آگهی چاپ می‌شود .

♦سازمان استاندارد جهت اطلاع عموم سفارش چاپ این آگهی را به روزنامه بهار مورخ 8 مرداد 98 داده‌است. این روزنامه در هیچ کیوسکی نیست و در تیراژ محدود فقط برای اعلام وصول و فاکتور آگهی چاپ می‌شود.

گفتنی است چندی پیش نیز برخی مدیران رسانه های بخش کشاورزی و صنایع غذایی در نامه ای به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی خواستار شفاف سازی عملکرد روابط عمومی،معاونتها، سازمان ها و شرکتهای آن وزارتخانه در خصوص همکاری با برخی مطبوعات خاص و نحوه هزینه کرد بیت المال شده بودند.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
پگاه
nazgol
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
ghoncheh
haraz1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
زر ماکارون
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور
vioni
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
ارسال پیامک
آیدین
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
آب معدنی واتا
گروه صنعتی نان سحر