جمعه 2 مهر ماه 1400  -  Friday, September 24, 2021
peminapegahچاپ و بسته بندی2
اخبار برگزیده
0
شنبه 26 تير ماه 1400 ساعت 11:54

شرکت بازرگانی دولتی به وزارت جهاد کشاورزی باز می‌گردد

کشاورزی> با توجه به اتمام مهلت 2 ساله مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای انتزاع وظایف و اختیارات حوزه تنظیم بازار از وزارت  جهادکشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت در 22 تیر ماه سال جاری،  این وظایف دوباره به وزارتخانه مطبوع خود بر می گردد.

بر این اساس سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با ارسال نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت  خواستار همکاری لازم برای واگذاری این وظایف به وزارتخاته مطبوع خود شد.

همانگونه که مستحضرید روز سه شنبه مورخ 1400/4/22 مهلت دو ساله انتزاع وظایف و اختیارات حوزه ستاد تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در سال 1398 از وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت منتقل گردیده بود به اتمام خواهد رسید و کلیه اختیارات حوزه بازرگانی و تنظیم بازار به موجب قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی مصوب 1391/11/24 مجددا به وزارت جهاد کشاورزی باز خواهد گشت.

لذا مقتضی است پیرو نشست مشترک این کمیسیون که با حضور جنابعالی و وزیر محترم جهاد کشاورزی در محل این کمیسیون برگزار شد مساعدت و همکاری لازم جهت واگذاری کامل اختیارات و وظایف حوزه بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله واگذاری کامل شرکت بازرگانی دولتی ایران به وزارت جهاد کشاورزی صورت پذیرد تا بدین طریق گامی موثر در اجرایی شدن همه جانبه قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی برداشته شود.

منبع:تسنیم

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol-98
شیرین عسل1
mihan2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
haraz1
پگاه-خامه
taknan2
فشذهشف2
goncheh-98
لاکیدووو
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
حلبچی
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
ارسال پیامک
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی مسرور
آیدین
zar
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
tejarat talaie
vioni
ardineh
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی نان سحر