سه شنبه 31 فروردين ماه 1400  -  Tuesday, April 20, 2021
eco 1pegahچاپ و بسته بندی2
اخبار برتر
3
سه شنبه 10 تير ماه 1399 ساعت 17:35

استاندار مازندران:

صنایع غذایی «دلوسه» شرکتی پیشرو در عرصه تولید مواد غذایی است


صنایع غذایی> اقتصاد غذا - استاندار مازندران گفت: شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل (دلوسه) یک برند شاخص، پیشرو  و ثابت شده در عرصه تولید و صنعت است.
 
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در بازدید از  کارخانه شرکت آسیاب طلایی «دلوسه» در جمع مدیران بخش های مختلف استان ضمن بیان مطلب فوق افزود: مجموعه تولیدی دلوسه آمل، به عنوان یک واحد منسجم و هدفمند تولیدی در سطح استان قابل احترام هست و این نشان از پویایی و علاقمندی اعضای هیات مدیره عاشق تولید وکسب وکارسالم است.
وی درجمع مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران شعب سرپرستی بانک های دولتی وخصوصی استان تصریح کرد: صداقت و اهلیت مدیران این مجموعه کاملا برای مدیران استانی، بانک ها و بخش تولید و صنعت استان ثابت شده است.
استاندار مازندران با بیان اینکه بخش تولید و صنعت استان انصافا باید دنباله رو برنامه های موفق شرکت دلوسه به عنوان یک الگوی موفق در تولید، حفظ اشتغال، صادرات و ارزآوری برای کشور باشند، اظهارکرد: خوشبختانه مجموعه استانداری مازندران، مدیرکل سازمان صنعت، معدن وتجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ومهمتر اینکه مدیران بانک های استان نیز از نحوه پرداخت وخوش حسابی پرداخت تسهیلات و نیز شفاف بودن در امورمالیاتی وحق بیمه کارمندان رضایت کامل دارند و با همه این جمع بندی ها، تسهیلات مورد نظر اعضای هیات مدیره شرکت دلوسه آمل برای اجرای طرح های توسعه ای این شرکت که قطعا باعث افزایش تولید، اشتغال وصادرات خواهد شد، درستاد تسهیل و رونق تولید استان حمایت و انشاله درکوتاه ترین زمان نیز تسهیلات پرداخت خواهد شد.


شرکت دلوسه آمل از اشتغالزایی برای 6 نفر تا 600 نفر
مازیار جمشیدی رییس هیات مدیره شرکت تولیدی آسیاب طلایی «دلوسه» هم درگزارشی به استاندار مازندران و مدیران استانی گفت: این شرکت تولیدی که زیر مجموعه شرکت دلوسه هست، فعالیت خود را در زمینی به مساحت 2500 هزار متر مربع در شهرک صنعتی امام‌زاده عبدالله آمل با 6 نفر نیروی کارگری آغاز کرد.
وی افزود: این شرکت اکنون پس ازگذشت دو دهه سابقه درخشان درتولید انواع سس‌های غذایی سرد و گرم و کنسروجات غیرگوشتی در فضایی به مساحت فعلی حدود 15هزارمترمربع توانسته علاوه بر اینکه فرصت اشتغالزایی برای جوانان جویای کارمنطقه را تا حدود 600 نفر فراهم کند، توانسته سهم بسیار مهم در صادرات محصولات خود به بازارهای خارجی داشته باشد.
وی ادامه داد، شرکت آسیاب طلایی آمل در ابتدا فعالیت کاری خود را با تولید "سس" آغاز کرد و درطی این سالها، تولیدات خود را با شناسایی و نیازسنجی بازارهای داخلی و خارجی توسعه داد و اکنون در شش گروه "انواع سس، کنسروجات، شوریجات وترشیجات " تولید بی وقفه دارد.
محصولات تولیدی با برند دلوسه 
1-گروه هورکا (سسهای تک نفره، سس های 2،3،7 کیلویی )
2-گروه مایونز (مایونز، مایونز چیلی، مایونز با طعم های مختلف و ...)
3-گروه سس های گوجه فرنگی (تند، سیر و چیلی،کودک،کاری و...)
4-گروه سس های سالاد (فرانسوی، هزار جزیره، ماست، سیر و ...)
5-گروه کنسروهای غیر گوشتی (رب گوجه، لوبیا، لوبیا با قارچ، ذرت، نخود فرنگی و ...)
گروه شورجات و ترشی جات (خیار شور،ترشی بندری، لیته، سیر و6-

 پخش در همه استانها، بازسازی غذاهای مورد علاقه عراقی ها
رییس هیات مدیره شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل ادامه داد، خوشبختانه با نیازسنجی و تنوع تولیدی که در شرکت شده، همه محصولات شامل"انواع سس ها، کنسروجات، شوری وترشیجات" به تمام استانهای کشور ارسال می شود و علاوه برآن به کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، روسیه و برخی کشورهای عربی حوزه خیلج فارس نیز صادر می شود.
مازیارجمشیدی افزود: با توجه به استقبال خوبی که عراقی ها از تولیدات کنسروی شرکت داشتند، دو نوع از غذاهای مورد علاقه آنها توسط گروه تحقیق وپژوهش شرکت بازسازی وتولید شد وخدا روشکر حتی درخواست آنها بیش از ظرفیت تولید شرکت هست که جوابگو نیستیم.

موانع صادرات، سد بزرگ تولیدکنندگان برای ارز آوری 
وی، وجود برخی موانع در امر صادرات به خصوص برای شرکت دلوسه را یکی از دلایل مهم در پاسخگو نبودن به درخواست های بازارهای هدف خارجی به خصوص در شهرهای مختلف کشور عراق بیان کرد و از استاندار مازندران درخواست کرد که در این زمینه به صورت ویژه تسهیل گری شود تا موانع صادراتی برطرف تا این شرکت که ظرفیت تولید عرضه بیشتر محصولات خود به کشورهای خارجی به خصوص بازار عراق را دارد، فراهم شود.

 حمایت ویژه برای طرح های توسعه ای دلوسه
رییس هیات مدیره شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل در بخش دیگری با بیان اینکه روند اجرای طرح های توسعه ای و افزایش تولید این شرکت در همه این سالها با برنامه و هدفمند بوده است، گفت: در این مدت برخی شرکت هایی که در همسایگی شرکت دلوسه قرار داشتند و متاسفانه اکنون دیگر شرایط تولید را ندارند، توانستیم خریداری و به مجموعه شرکت دلوسه اضافه کنیم.
مازیار جمشیدی گفت: با توجه به استقبال خوب بازاراز محصولات دلوسه، اکنون به طور جدی نیازمند زمین ونیز تسهیلات ویژه برای اجرای طرح های توسعه ای هستیم و انشاله با دستور استاندارمازندران وفراهم شدن شرایط پرداخت تسهیلات مورد نظر، بتوانیم علاوه برمیزان تولید و صادرات محصول، زمینه اشتغال بیشتر جوانان جویار کارمنطقه را دراین شرکت فراهم کنیم.
** شرکت دلوسه آمل با هدف بلند و برنامه در مسیر رو به رشد تولید
همچنین جهانگیر جمشیدی مدیرعامل شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل نیز در گزارشی اعلام کرد، این شرکت از ابتدا با هدف و برنامه های بلند مدت روند رو به رشد خود را در این سالها در پیش گرفته و با همت و تلاش های همه جانبه ای که صورت گرفته تقریبا به بخش عمده‌ای از برنامه ها دست پیدا کرد.
وی افزود: شرکت دلوسه در راستای پیاده‌سازی بحث اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب آن را ابلاغ کرد پیشگام بوده و با فعالیت‌های مضاعف مجموعه کارکنان و کارگران گام‌های اساسی در این مسیر برداشته، اما ضروری هست که در راستای تحقق هرچه بهتراقتصاد مقاومتی بخشی از نهادهای دولتی و وابسته به آن به ویژه بانک‌ها همکاری لازم را به معنای واقعی وعملی در به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

کیفی سازی محصولات استراتژی جدی دلوسه 
مدیرعامل شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل، به محصولات تولیدی این شرکت اشاره کرد و افزود: محصولات شرکت دلوسه حدود 15 نوع سس، از جمله سس مایونز، گوجه فرنگی و انواع سس‌های طعم دار، کنسروهای غیرگوشتی اعم از کنسرو لوبیا، لوبیا قارچ، نخود فرنگی، ذرت، رب گوجه، سرکه، خیارشور است، و باید اعلام کنم شرکت دلوسه در زمینه سس بسیار تخصصی کار کرده است.
جهانگیرجمشیدی در توضیح سس تولیدی شرکت دلوسه اضافه کرد، مساله بسیار مهم و مورد توجه مصرف کننده کم چرب بودن سس است که شرکت دلوسه کم‌چرب‌ترین سس‌ها را با 5/7 درصد چربی تولید می‌کند که این رکورد را تاکنون توسط شرکتی شکسته نشده است.
وی افزود: البته شرکت دلوسه یک سری از سس‌ها با نام "سس کودک"، بدون مواد افزونی و با پوره میوه‌جات تولید کرده که برای کودکان  نیز قابل استفاده بوده و هیچ‌گونه ضرری ندارد.

 رمز موفقیت دلوسه
مدیرعامل شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل، یکی از رمزهای موفقیت این شرکت را تلاش و پشتکار شبانه‌روزی اعضای هیات مدیره، تلاش پرسنل عنوان کرد وگفت: درکنار این عوامل استفاده از نیروههای مجرب و متخصص، کارگران و کارکنان باتجربه و ماهر  که سرمایه‌های اصلی شرکت دلوسه هستند از عوامل اصلی موفقیت این مجموعه در تولید بوده است.
جهانگیرجمشیدی یادآورشد، خوشبختانه شرکت دلوسه درگیر بازپرداخت تسهیلات ومشکلات دیگر باهیچ بانکی ندارد وشفافیت کامل درپرداخت حقوق، حق بیمه ومالیات را در راس برنامه های کاری خود دارد ودرکنار همه این موارد،  یکی از علت‌های موفقیت این شرکت و سرپا بودن آن این است که توانسته در عرصه اقتصاد مقاومتی خوب عمل کند، و باتوجه به تبلیغات محیطی و رسانه‌ای فروش خوب و صادرات داشته باشد.
مهدی غلامی – خبرنگار روزنامه ایران 
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
goncheh1
shirinvatan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
tabiat
mihan
haraz1
pegah2
شیرین عسل1
لاکیدووو
nazgol
زرفروکتوز1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
زر ماکارون
آرد سازی پوسان
تیتر20
tejarat talaie
صنایع غذایی مسرور
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
vioni
حلبچی
تک ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی دلوسه