دو شنبه 15 آذر ماه 1400  -  Monday, December 6, 2021
peminaمهگلچاپ و بسته بندی2
اخبار برتر
0
سه شنبه 20 مهر ماه 1400 ساعت 12:2

وزیر جهاد کشاورزی در نشستی صمیمانه با مدیران صنایع روغنکشی و روغن نباتی:

شرکت بازرگانی دولتی ایران و پشتیبانی امور دام رقیب بخش خصوصی نیستند

وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: واگذاری امور به بخش خصوصی سیاست کلان ما در وزارت جهاد کشاورزی است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فودپرس» و به نقل از ایانا، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در نشست صمیمانه با مدیران انجمن صنایع روغنکشی و انجمن کارخانجات روغن نباتی با بیان این که واگذاری امور به بخش خصوصی سیاست کلان ما در وزارت جهاد کشاورزی است، افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران و پشتیبانی امور دام رقیب بخش خصوصی نیستند و حضور آنان در بازار براساس قانون و با توجه به ضرورت ها صورت می گیرد.

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: در صورت اعتماد متقابل بین وزارت جهاد کشاورزی و صنایع روغن، در قالب تفاهم نامه، ذخیره سازی روغن در آینده قابل واگذاری به بخش خصوصی است.

وی تاکید کرد: من صددرصد به بخش خصوصی اعتماد دارم و امیدوارم هرچه بیشتر پیش می رویم این اعتماد بیشتر شود و زیربنایی برای آینده کشور ایجاد شود.

ساداتی نژاد گفت: دستور اکید من به حوزه برنامه ریزی اقتصادی و بازرگانی این بوده که اتحادیه ها بتوانند در تصمیم گیری امور بخش کشاورزی و بازاررسانی محصولات کشاورزی مشارکت کنند.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که می توانیم طرح پایلوت واگذاری امور را از صنایع روغنکشیو ورغن نباتی شروع کنیم، عنوان کرد: معاونت توسعه بازرگانی یک نقشه راه پایلوت برای واگذاری امور به این اتحادیه ها تدوین کند تا از بازار تا صادرات و واردات روغن را به اتحادیه ها بسپاریم.

ساداتی نژاد با اشاره به این که کشاورزی کشور راهی به غیر از کشت قراردادی ندارد، تاکید کرد: اتحادیه ها در توسعه کشت قراردادی به وزارت جهاد کشاورزی به صورت جدی کمک کنند.

وی افزود: با حضور اتحادیه ها در کشاورزی قراردادی، حوزه زراعت به ویژه دانه های روغنی پیشرفت خوبی خواهد داشت.لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
mihan2
روغن غنچه
پگاه-خامه
شیرین عسل1
haraz
taknan2
نازگل
فشذهشف2
لاکیدووو
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
gulfood
packagingart
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آب معدنی واتا
tejarat talaie
ارسال پیامک
ariantaem
صنایع غذایی دلوسه
kandoj
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی ب آ
آرد سازی پوسان
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
آیدین
تیتر20
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
zar
حلبچی
ardineh