دو شنبه 5 خرداد ماه 1399  -  Monday, May 25, 2020
pegaheco 1
اخبار برتر
0
یک شنبه 30 شهريور ماه 1393 ساعت 11:34

استقبال گسترده دولتمردان از نمایشگاه های شیرینی و شکلات و نان در سایه حضور قدرتمند کانون صنایع غذایی+ تصاویر

فود پرس - برگزاری همزمان سیزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات در کنار هشتمین نمایشگاه آرد و نان فرصت مغتنمی برای نشان دادن قدرت و اهمیت صنایع غذایی در حضور مدیران دولتی بود.

به گزارش فودپرس، نقش پررنگ تشکلهای صنایع غذایی به ویژه کانون صنایع غذایی و دبیر کل جوان و پرتلاشش در تعامل با دولتمردان دولت یازدهم توانست مدیران دولتی را مجاب کند با احترام و دقت بیشتری به صنعت غذا بنگرند به طوری که برای نخستین بار درتاریخ برگزاری نمایشگاههای صنایع غذایی ایران، آیین گشایش نمایشگاه های شیرینی و شکلات و آرد و نان  با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور برگزار شد.
کاوه زرگران دبیرکل کانون صنایع غذایی با برنامه ریزی حساب شده ای توانست علاوه بر معاون اجرایی رییس جمهوری هفت نفر از معاونان وزراء و مدیران کل موثر دولت را برای بازدید از دستاوردهای صنایع غذایی به نمایشگاه بین المللی تهران بیاورد تا ضمن دیدار و گفتگو با مدیران صنایع غذایی، لب به تحسین دستاوردهای صنعت غذا بگشایند.
 رسول دیناروند معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو، محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزیر صنعت ،معدن و تجارت، علی قنبری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، مجتبی خسروتاج به عنوان معاون بازرگانی داخلی و قائم مقام وزیر در امور تجارت خارجی، هدایت حسینی مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو ، مهدی صادقی نیارکی مدیرکل دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن وتجارت، حسین اسفهبدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی از جمله چهره های سرشناس دولتی حاضر در نمایشگاه بودند.

برای مشاهده گزارش تصویری سیزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات و هشتمین نمایشگاه آرد و نان کلیک کنید

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
goncheh1
رمضان
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
vioni
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
آیدین
گروه صنعتی نان سحر
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی مسرور
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی سحر همدان
ارسال پیامک
تک ماکارون
تیتر20