پنج شنبه 15 خرداد ماه 1399  -  Thursday, June 4, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
سه شنبه 24 اسفند ماه 1395 ساعت 13:0

جمع‌آوری محصولات غیراستاندارد از نمایشگاه بهاره تهران

مواد غذایی غیراستاندارد در نمایشگاه بهاره تهران توسط بازرسان شناسایی و نسبت به جمع‌آوری این محصولات به غرفه‌داران هشدار داده شده است که در صورت عدم تمکین، اقدامات قانونی علیه آنها انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، دور اول برپایی نمایشگاه‌های بهاره در پنج نقطه تهران از یازدهم اسفندماه سال جاری آغاز شد و پس از ۱۰ روز به پایان رسید. پس از آن دور دوم این نمایشگاه‌ها در دو نقطه مصلی و حکیمیه از تاریخ بیست‌وسوم اسفندماه سال جاری آغاز و پس از پنج روز در تاریخ بیست‌وهشتم به پایان می‌رسد.

حدود ۱۰۰۰ غرفه در نمایشگاه بهاره تهران مشغول به فعالیت هستند که حدود ۳۰۵ غرفه آن مواد غذایی عرضه می‌کنند که سلامت محصولات عرضه شده از مهم‌ترین مواردی است که در ارتباط با خریداران باید به آن توجه داشت.

بازرسان سازمان استاندارد مواد غذایی غیراستاندارد عرضه شده نظیر گلاب، چای، خرما، قند و شکر، انواع کنسرو، شیرینی آردی قنادی، برنج، ماکارونی، روغن کنجد و روغن زیتون را در غرفه‌های مربوطه شناسایی کرده و به غرفه‌داران در خصوص جمع‌آوری آن اخطار داده‌اند.

علاوه بر این به غرفه‌داران نمایشگاه بهاره تهران اعلام شده در صورت عدم تمکین نسبت به رعایت اخطارها و جمع‌آوری محصولات اعلام شده اقدامات قانونی علیه آنها صورت می‌گیرد.

همچنین از شهروندان درخواست شده به بهانه ارزان بودن قیمت برخی محصولات کالاهای غیراستاندارد را خریداری نکنند و در صورت هرگونه تخلف مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۷ به اداره کل استاندارد استان تهران اطلاع دهند.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
pegah3
haraz1
شیرین عسل1
goncheh1
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون
تیتر20
vioni
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آب معدنی واتا
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ