دو شنبه 26 مهر ماه 1400  -  Monday, October 18, 2021
pegahچاپ و بسته بندی2pemina
اخبار برگزیده
1
شنبه 27 شهريور ماه 1400 ساعت 18:9

واریز ۱۷ هزار میلیارد ریال از منابع هدفمندی به حساب جهاد کشاورزی

کشاورزی> مدیرعامل هدفمندی یارانه‌ها از واریز ۱۷هزار میلیارد ریال از منابع هدفمندی به حساب جهاد کشاورزی خبر داد‌.

 امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز هفده هزار و سیصد و هفتاد و پنج میلیارد ریال به حساب وزارت جهاد کشاورزی بابت خرید یارانه نهاد ها، عوامل تولید، خرید تضمینی محصولات بخش کشاورزی خبر داد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از پرداخت 17 هزار و سیصد و هفتاد و پنج میلیارد ریال به حساب وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

وی با اعلام این خبر، اظهار کرد: این مبلغ از منابع درآمدی تبصره 14 و  در راستای اجرای بند 24 جدول مصارف تبصره مذکور در قانون بودجه سال 1400 و  بابت خرید یارانه نهاد ها، عوامل تولید، خرید تضمینی محصولات بخش کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی واریز شد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور با بیان اینکه تامین نیازهای این حوزه در جهت حمایت از کشاورزان به ویژه در حوزه تولید، خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله زعفران صورت گرفته است، اشاره کرد: این مبلغ در سه مرحله به حساب وزارت جهاد کشاورزی واریز شد؛ در مرحله اول هفت هزار و هشتصد و هفتاد و پنج میلیارد ریال و در مرحله دوم، 3هزار میلیارد ریال واریز شد و همچنین مبلغ 6 هزار و پانصد میلیارد ریال بصورت اسناد خزانه در اختیار این وزارت خانه قرار گرفت تا در مجموع 17 هزار میلیارد و سیصد و هفتاد و پنج میلیون ریال واریز شد تا حمایت دولت در این بخش صورت گرفته شده باشد.

دکترحاجتی اضافه کرد: این حمایت در حالی انجام شده است که این رقم در بودجه سال قبل بابت خرید یارانه نهاده ها، عوامل تولید، خرید تضمین محصولات بخش کشاورزی 6500 میلیارد ریال بوده است و در بودجه سال جاری افزایش پیدا کرده است.

پرداخت یک هزار و 750  میلیارد ریال بابت خرید واکسن مایه کوبی دام به حساب سازمان دامپزشکی کشور

وی به اعتبار هزینه ای برای خرید واکسن به منظور واکسیناسیون دام اشاره کرد و عنوان کرد: در قانون بودجه سال جاری مبلغ 3500 میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (14) برای خرید واکسن واکسیناسیون دام پیش بینی شده است و تا این مرحله یک هزار و هفتصد و پنجاه میلیارد ریال به حساب سازمان دامپزشکی کشور واریز شد.

حاجتی با بیان اینکه تامین منابع و حمایت از بخش های تعین شده در جدول مصارف تبصره 14 را با هدف افزایش تولید و بالا بردن بهره وری در این بخش انجام شده است، اشاره کرد:  ان شاء الله با حمایت انجام شده در این بخش توسط دولت و اجرای دقیق نظام حمایتی براساس قانون توسط مسئولان ذی ربط در سازمان دامپزشکی کشور، کشاورزان و دامداران از این حمایت ها در جهت بالا بردن ایمنی دام ها و تولیدات خود بهره ببرند.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور همچنین به ردیف هزینه ای جدید در این بخش اشاره کرد و افزود:  بخشی از این اعتبار پرداخت شده برای تولید و تامین نیاز داخل و صادرات زعفران انجام شده است.

منبع:تسنیم
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
لاکیدووو
nazgol-98
mihan2
پگاه-خامه
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
goncheh-98
haraz1
فشذهشف2
زرفروکتوز1
taknan2
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
حلبچی
صنایع غذایی مسرور
آرد سازی پوسان
تیتر20
آب معدنی واتا
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی دلوسه
vioni
گروه صنعتی پارس استا
ardineh
kandoj
zar
tejarat talaie
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران