چهار شنبه 18 تير ماه 1399  -  Wednesday, July 8, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
شنبه 13 خرداد ماه 1391 ساعت 10:25

سوء‌مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام گرانی ها را رقم زد

فود پرس - یک مقام مسئول در وزارت جهادکشاورزی سوء مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام را علت اصلی گرانی شیر و گوشت در بازار دانست و پیشنهاد کرد که این شرکت دولتی به بخش خصوصی واگذار شود.

امیرمفتخری کاشانی در گفتگو با مهر درخصوص عملکرد شرکت دولتی پشتیبانی امور دام در واگذاری نهاده های ارزان قیمت به دامداران اظهارداشت: متاسفانه شرکت پشتیبانی امور دام علی رغم تعهداتش هنوز نتوانسته به وظیفه قانونی خود عمل کند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان این شرکت دولتی باید هرچه زودتر به وعده‌هایی که به دامداران داده‌اند، عمل کنند و نهاده‌های ارزان قیمت را دراختیار تولیدکنندگان بگذارند، گفت: اگر این شرکت زیر نظر وزارت جهادکشاورزی اداره می‌شد، عملکرد بهتری از خود به نمایش می‌گذاشت.

به گفته مدیرکل مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی، افزایش قیمت شیرو گوشت در بازار ناشی از سوء مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام است.

وی در ادامه پیشنهاد کرد: درسال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین در راستای اجرایی کردن اصل 44 مبنی بر واگذاری تصدی گری دولت به بخش خصوصی، واگذاری شرکت دولتی پشتیبانی امور دام به اتحادیه سراسری دامداران می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
pegah3
haraz1
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی ب آ
آیدین
صنایع غذایی مسرور
رستوران حاج محسن1
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تک ماکارون
تیتر20
گروه صنعتی پارس استا
زر ماکارون
vioni
صنایع غذایی دلوسه
آرد سازی پوسان
گروه صنایع  غذایی نان آوران