دو شنبه 18 آذر ماه 1398  -  Monday, December 9, 2019
pegaheco 1
اخبار
0
شنبه 13 خرداد ماه 1391 ساعت 10:25

سوء‌مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام گرانی ها را رقم زد

فود پرس - یک مقام مسئول در وزارت جهادکشاورزی سوء مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام را علت اصلی گرانی شیر و گوشت در بازار دانست و پیشنهاد کرد که این شرکت دولتی به بخش خصوصی واگذار شود.

امیرمفتخری کاشانی در گفتگو با مهر درخصوص عملکرد شرکت دولتی پشتیبانی امور دام در واگذاری نهاده های ارزان قیمت به دامداران اظهارداشت: متاسفانه شرکت پشتیبانی امور دام علی رغم تعهداتش هنوز نتوانسته به وظیفه قانونی خود عمل کند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان این شرکت دولتی باید هرچه زودتر به وعده‌هایی که به دامداران داده‌اند، عمل کنند و نهاده‌های ارزان قیمت را دراختیار تولیدکنندگان بگذارند، گفت: اگر این شرکت زیر نظر وزارت جهادکشاورزی اداره می‌شد، عملکرد بهتری از خود به نمایش می‌گذاشت.

به گفته مدیرکل مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی، افزایش قیمت شیرو گوشت در بازار ناشی از سوء مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام است.

وی در ادامه پیشنهاد کرد: درسال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین در راستای اجرایی کردن اصل 44 مبنی بر واگذاری تصدی گری دولت به بخش خصوصی، واگذاری شرکت دولتی پشتیبانی امور دام به اتحادیه سراسری دامداران می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
ghoncheh
شیرین عسل1
پگاه
haraz1
زرفروکتوز1
nazgol
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
تک ماکارون
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
vioni
صنایع غذایی مسرور
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
زر ماکارون
ارسال پیامک
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان