شنبه 5 مهر ماه 1399  -  Saturday, September 26, 2020
eco 1pegah
اخبار برتر
1
شنبه 1 شهريور ماه 1393 ساعت 9:36

رئیس سندیکای صنایع کنسرو:

از تولیدکنندگان شناسنامه‌دار آبلیمو قاطعانه حمایت می‌کنیم/از سخنان دبیر سندیکای کنسرو سوء برداشت شد

فود پرس - رئیس هیات مدیره سندیکای صنایع کنسرو با اشاره به اینکه از اظهارات اخیر دبیر این سندیکا درباره آبلیموهای موجود در بازار سوءبرداشت و برداشت اشتباه شده است، گفت: منظور دبیر سندیکای تقلبی بودن آبلیموهای فاقد شناسنامه و تولید واحدهای زیرپله‌ای بوده و ما به طور قاطع از واحدهای شناسنامه‌دار و دارای پروانه تولید آبلیمو حمایت می‌کنیم.

احمد آزادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کانون انجمن های صنایع غذایی با اشاره به اینکه بهبود مستمر فضای کسب و کار از طریق توسعه واحدهای تولیدی شناسنامه دار و جلوگیری از فعالیتهای واحدهای زیرپله ای و فاقد پروانه امکان پذیر خواهد بود، اظهار کرد: بحث ما این است که آبلیموهای تولید واحدهای قانونی و شناسنامه دار هیچ مشکلی ندارند اما آبلیموهای غیرشناسنامه‌دار و محصولاتی که در مکان‌های نامشخص تولید می شوند تقلبی و غیراستاندارد هستند.

وی تاکید کرد: هدف سندیکای صنایع کنسرو ایران حمایت از واحدهای تولیدی است. به هر حال در تمام دنیا این اتفاق رخ می دهد که برخی مطالب منتشر شده ناشی از سوءبرداشت از اظهارات گوینده باشد. قصد و نیت دبیر سندیکا نیز اصلا انتقاد از واحدهای تولیدی شناسنامه دار نبوده است. ما انجمن صنعت آبلیمو را بسیار دوست داریم و قطعا از واحدهای تولیدی قانونی فعال در این حوزه حمایت می کنیم.

رئیس هیات مدیره سندیکای صنایع کنسرو افزود: ما با اعضای انجمن صنعت آبلیمو دوست و همکار هستیم و هر در صنعت غذا فعالیت می کنیم و با یکدیگر تضاد منافع نداریم و تاکید ما این است که باید ارتباطات بین صنایع غذایی بیش از پیش افزایش یابد.

آزادمرد با بیان اینکه اگر از ناحیه دوستان صنعت آبلیمو به خاطر سوءبرداشت انجام شده از اظهارات دبیر سندیکای صنایع کنسرو رنجشی حاصل شده بنده شخصا از دوستان عذرخواهی می کنم، افزود: توصیه من به خریداران آبلیمو این است که محصول خود را حتما از واحدهای دارای شناسنامه و پروانه تولیدی خریداری کنند و از خرید محصولات فاقد پروانه که ممکن است سلامتی آنها را خطر بیندازد خودداری کنند.

وی گفت: در دنیای امروز شاهد این هستیم که بیماری های ناشناخته سلامت انسان را تهدید می کنند و به همین دلیل نقش صنعت غذا در پیشگیری از شیوع این بیماری ها بسیار حیاتی است. در همین راستا توصیه ما به مردم این است که فقط و فقط محصولات غذایی پروانه دار و دارای تاریخ تولید و انقضا را مصرف کنند.

او اظهار کرد: بعضا شاهد این هستیم که برخی میوه فروشی ها در کنار کار خود اقدام به فروش آبلیموهایی می کنند که فاقد شناسنامه و مشخصات هستند که این محصولات تولید واحدهای بدون پروانه هستند که باید از خرید آنها خودداری کرد.

وی تاکید کرد: مجموعه فعالان صنعت غذا باید برای پیشبرد اهداف این صنعت با یکدیگر همکاری کنند و با همکاری یکدیگر مشکلات این صنعت بزرگ و کلیدی را حل کنند.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
pegah4
sobhan
nazgol
haraz1
goncheh1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی سحر همدان
تیتر20
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی مسرور
تک ماکارون
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی نان سحر
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
آیدین
ارسال پیامک
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
vioni
زر ماکارون
آب معدنی واتا