جمعه 9 خرداد ماه 1399  -  Friday, May 29, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
یک شنبه 1 مرداد ماه 1391 ساعت 9:6

ورود ریاست جمهوری به ماجرای مرغ/
سه‌شنبه جلسه ویژه مرغداران

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران ضمن بیان اینکه سه شنبه این هفته اتحادیه‌ها و تشکل‌های مرغداران گوشتی جلسه ویژه ای را با حضور مسئولان مربوطه در ریاست جمهوری برگزار خواهند کرد، از جمع آوری اطلاعات، اسناد و مدارک در این رابطه برای ارائه در این جلسه خبرداد.

حسین مقدم نیا در گفتگو با مهر، درخصوص ابلاغ بخشنامه جدید از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی وضعیت قیمت مرغ در بازار اظهارداشت: تاکنون هیچ بخشنامه ای در این رابطه به دست ما نرسیده است.

وی با بیان اینکه درحال حاضر وضعیت نهاده ها به ویژه نهاده کنجاله سویا و همچنین وضعیت قیمتی مرغ در بازار دارای ابعاد تازه تری شده است، گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده، قرار است همه اتحادیه ها و تشکلهای مرغداران گوشتی سه شنبه این هفته جلسه ای را در رابطه با موضوعات مرتبط با این صنعت با حضور کارشناسان و مسئولان مربوطه در ریاست جمهوری داشته باشند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران با بیان اینکه در این جلسه به طرح مشکلات و ارائه راهکارهای صنعت پرورش مرغ گوشتی کشور خواهیم پرداخت، گفت: هم اکنون درحال جمع آوری اطلاعات، اسناد و مدارک در این رابطه برای ارائه در این جلسه هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد برگزاری این جلسه به رفع مشکلات تولیدکنندگان صنعت پرورش مرغ کشور در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی کمک کند.

به گزارش مهر، در حال حاضر قیمت مرغ دولتی و بازار به ترتیب 4700 و 7000 تومان گزارش شده است.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
nazgol
goncheh1
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
vioni
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
گروه صنعتی نان سحر
تیتر20
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تک ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی دلوسه