چهار شنبه 2 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 23, 2020
eco 1pegah
اخبار
0
دو شنبه 21 اسفند ماه 1391 ساعت 6:10

زرماکارون موفق گواهینامه اشتهار به کیفیت دو ستاره گرفت

فود پرس - در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و در راستای ارتقا و بهبود مدیریت کیفیت محصولات غذایی، دارویی، پزشکی و بهداشتی و نیز سلامت جامعه، سومین دوره جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران برگزار و شرکت زرماکارون موفق به کسب گواهینامه اشتهار به کیفیت دوستاره شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، سومین دوره جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران در محل سالن همایشهای بین المللی صدا و سیما و با حضور دکتر شیبانی، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر هادوی، عضو شورای سیاستگذاری و رئیس کمیته ارزیابی جایزه ملی کیفیت و جمعی از نمایندگان مجلس و شرکتهای غذایی و دارویی برگزار و شرکت زرماکارون موفق به کسب گواهینامه اشتهار به کیفیت دوستاره گردید.

گواهینامه اشتهار به کیفیت به شرکت هایی تعلق می گیرد که بر اساس مدل ارزیابی کیفیت،توانایی خود را در راستای ارتقای و بهبود کیفیت محصولات خود اثبات کرده باشند.

لازم به ذکر است که در مجموع 47 شرکتی در این دوره جایزه ملی کیفیت غذا دارو و بهداشت ایران حضور داشتند، 8 شرکت  موفق به اخذ گواهینامه اشتهار به کیفیت دو ستاره،17 شرکت گواهینامه اشتهار به کیفیت یک ستاره شده  و سایر شرکت ها گواهینامه اهتمام به کیفیت دریافت کردند که شرکت زرماکارون در حوزه صنایع غذایی تنها شرکت ایرانی دریافت کننده گواهینامه اشتهار به کیفیت دوستاره بود.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
زرفروکتوز1
pegah4
goncheh1
شیرین عسل1
sobhan
haraz1
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
رستوران حاج محسن1
تک ماکارون
زر ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
vioni
صنایع غذایی ب آ
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی مسرور
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
تیتر20
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران