چهار شنبه 2 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 23, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
چهار شنبه 18 ارديبهشت ماه 1392 ساعت 6:47

کسب نشان پر افتخار Superior Taste Award The توسط شرکت زرماکارون

فود پرس - شرکت زرماکارون موفق به کسب نشان Superior Taste Award The از موسسه بین المللی iTQi مستقر در کشور بلژیک، در زمینه ارزیابی کیفی محصولات غذایی و نوشیدنی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، این موسسه طی ارزیابی های دقیق بر اساس نوع ارزیابی و درجه کسب شده، اقدام به صدور گواهی نامه کیفیت کرده و علاوه بر آن، به دلیل ارائه هولوگرام، مورد استقبال شرکت های بزرگ صنایع غذایی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که ارزیابی ها توسط یک هیأت 120 نفره، متشکل از متخصصین انجمن های معتبر بین المللی در سرتاسر جهان نظیر Maîtres Cuisiniers، Académie Culinaire ، Verband der Köche، Federerazione dei Cuochi و Euro-Toques صورت می گیرد که پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم، هیأت داوران را تشکیل می دهند. این گروه با در اختیار داشتن ساز و کارها و با تأکید بر خصوصیات حسی و معیارهای ارگانولپتیک، محصولات را از لحاظ فاکتورهایی نظیر طعم، عطر، بافت و خصوصیات ظاهری مورد سنجش قرار داده و در سه رده با نماد ستاره امتیاز می دهند. از طرف دیگر به منظور بهبود و ارتقای کیفیت محصول، راه کارهایی را پیشنهاد خواهند داد که قطعاً از سوی تولید کنندگان به کار گرفته می شود.

   واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی و پژوهشی زر جهت ارتقای برند خود، کسب اطمینان و جلب وفاداری مشتریان و نفوذ در بازارهای خارجی، در ماه مارس 2011 برای اولین بار اقدام به ارسال ماکارونی "جوانه گندم" و "پریبیوتیک" کرد که پس از ارزیابی های صورت گرفته در آوریل سال 2011، این محصولات به ترتیب موفق به اخذ نشان دو ستاره و یک ستاره گردیدند. لازم به ذکر است که سالانه بیش از هزار شرکت معتبر صنایع غذایی از 70 کشور دنیا در این موسسه مورد ارزیابی قرار می گیرد که سال گذشته شرکت زرماکارون موفق به كسب نشان‏هاي دوستاره و يك ستاره براي محصولات "اسپاگتي"، "ماكاروني‏ بدون گلوتن"، "ماكاروني جوانه گندم" و همچنين "ماكاروني پري‏بيوتيك" شد. اکنون در سال جاري نیز ، ماكاروني "پروبيوتيك" و "اسپاگتي 5/1" حائز دريافت نشان دو ستاره شده است.

لازم به ذکر است که مراسم اهداي جوايز در تاريخ 30 ماه مي 2013 (9 خرداد 92) برگزار خواهد شد.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
pegah4
شیرین عسل1
nazgol
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
ارسال پیامک
تک ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
vioni
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تیتر20
زر ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی مسرور