پنج شنبه 3 مهر ماه 1399  -  Thursday, September 24, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
سه شنبه 25 تير ماه 1392 ساعت 2:51

نماینده دزفول: آمارهای خلیلیان زیر سوال رفتن شان مجلس و نوعی فرافکنی است

 وزیر جهاد کشاورزی گفت: سعی کرده‌ام در نمونه‌گیری‌ها و صحت آمار وزارت جهاد کشاورزی دقت کنم اما ممکن است ناخواسته مشکلاتی در جمع‌آوری آمار اتفاق بیافتد که تا پنج درصد آن طبیعی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صادق خلیلیان در جلسه سوال از وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به این پرسش نماینده مردم دزفول مبنی بر اینکه دلیل ارائه آمار غیرواقعی در بخش کشاورزی چیست؟ پاسخ داد: از سال 84 تا 87 مسئول تهیه آمار وزارت جهاد کشاورزی و معاون آمار و برنامه‌ریزی این وزارتخانه بودم و طبیعتا از آمار و ارقام تهیه شده در این وزارتخانه مطلع بودم، آمار این سال‌ها از سوی نماینده مردم دزفول مورد اشکال واقع نشده است بلکه آمار دو، سه سال اخیر مورد ایراد ایشان است.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به دلیل تغییر آمار وزارت جهاد کشاورزی در بخش پیش‌بینی‌های وزارت جهاد کشاورزی از عملکرد بخش کشاورزی، گفت: در بخش پیش‌بینی‌های وزارت جهاد کشاورزی که در آمار انجام شده است باید بگویم از مهر هر سال تا شهریور سال بعد برآوردی در وزارت جهاد کشاورزی انجام می‌شود که ممکن است این برآورد تغییر یابد و وزارت جهاد کشاورزی در طول این چند ماه آمارهایش را اصلاح می‌کند، به طور مثال آمار تولید گندم در استان خوزستان بر اساس پیش‌بینی‌ها یک میلیون و 650 هزار تن بود اما به دلیل سیلی که در اردیبهشت ماه در استان خوزستان روان شد اراضی تولید گندم از بین رفت به همین دلیل آمار تولید گندم را اصلاح کردیم.

عباس پاپی‌زاده نماینده مردم دزفول این توضیحات وزیر جهاد کشاورزی را فرافکنی و فرار از بیان پاسخ‌های قابل قبول دانست و در واکنش به این رفتار صادق خلیلیان به دلیل آنچه که "زیر سوال رفتن شان مجلس" می‌دانست، از ادامه سوالش انصراف داد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
شیرین عسل1
pegah4
sobhan
haraz1
nazgol
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان
رستوران حاج محسن1
گروه صنعتی پارس استا
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
vioni
تیتر20
آرد سازی پوسان
آیدین
صنایع غذایی ب آ
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر