جمعه 15 آذر ماه 1398  -  Friday, December 6, 2019
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 6 بهمن ماه 1394 ساعت 13:11

نخستین محموله لبنی صادراتی به روسیه؛ نقطه قوت سایر کارخانه‌ها می‌شود

صنایع غذایی> با وجود آنکه مجوز صادرات محصولات لبنی به روسیه اتخاذ شده است، اما از آنجا که هنوز محصولی صادر نشده، لذا عقلانی است تا صادرکنندگان نسبت به بازاریابی اقدام و سپس محموله خود را ارسال کنند.


نایب‌رئیس هیأت‌مدیره انجمن صنایع لبنی ایران درباره کندی صادرات محصولات لبنی به روسیه با وجود آنکه مجوزهای لازم صادر شده است، گفت: از آنجا که برای نخستین‌بار است که محصولات لبنی ایران به کشور روسیه صادر می‌شود، باید برخی شرکت‌های تولیدکننده قوی‌تر وارد عمل شوند و صادرات خود را انجام دهند تا این امر نقطه قوتی برای سایر صنایع لبنی شود.

محمد فربد افزود: اخذ مجوز برای شرکت‌های محصولات لبنی مشکلات خاص خود را دارد و در صورتی که شرکت‌ها موفق به دریافت این مجوز شوند، خواهند توانست پس از بازاریابی مناسب، محصولات خود را صادر کنند.

وی خاطرنشان کرد: توجه به ارزش پول کشورمان در مقایسه با واحد پول روسیه که روبل است نیز در این صادرات مؤثر است و در این راستا باید صنایع فوق محتاط‌تر باشند.

نایب‌رئیس هیأت‌مدیره انجمن صنایع لبنی ایران ادامه داد: نخستین محموله‌ای که صادر می‌شود، می‌تواند نقطه قوتی برای سایرین باشد و تا آن زمان باید صبر کرد.

فربد تصریح کرد: صنایع لبنی که محصول خود را برای روسیه آماده می‌کنند باید پس از آنکه بازاریابی‌های لازم را در کشور مقصد انجام داده‌اند، نسبت به تهیه برچسب به زبان روسی اقدام کنند و چاپ برجچسب در زمانی که هنوز مجوز آن صادر نشده بود، کار درستی نمی‌توانست باشد.

وی یادآور شد: به‌نظر می‌رسد بیشترین محصولی که می‌تواند در بازار روسیه مورد استقبال قرار گیرد، انواع متنوعی از پنیرهای پروسس‌شده است و سایر محصولات نمی‌تواند بازار مناسبی داشته باشد.

فربد در پایان تأکید کرد: امیدواریم که با باز شدن راه صادرات روسیه بتوانیم محصولات بیشتری را به این کشور صادر کنیم.

منبع:ایانا
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
nazgol
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
ghoncheh
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
پگاه
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه
تیتر20
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی ب آ
تک ماکارون
vioni
زر ماکارون
آیدین
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1