یک شنبه 15 تير ماه 1399  -  Sunday, July 5, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 6 بهمن ماه 1394 ساعت 13:11

نخستین محموله لبنی صادراتی به روسیه؛ نقطه قوت سایر کارخانه‌ها می‌شود

صنایع غذایی> با وجود آنکه مجوز صادرات محصولات لبنی به روسیه اتخاذ شده است، اما از آنجا که هنوز محصولی صادر نشده، لذا عقلانی است تا صادرکنندگان نسبت به بازاریابی اقدام و سپس محموله خود را ارسال کنند.


نایب‌رئیس هیأت‌مدیره انجمن صنایع لبنی ایران درباره کندی صادرات محصولات لبنی به روسیه با وجود آنکه مجوزهای لازم صادر شده است، گفت: از آنجا که برای نخستین‌بار است که محصولات لبنی ایران به کشور روسیه صادر می‌شود، باید برخی شرکت‌های تولیدکننده قوی‌تر وارد عمل شوند و صادرات خود را انجام دهند تا این امر نقطه قوتی برای سایر صنایع لبنی شود.

محمد فربد افزود: اخذ مجوز برای شرکت‌های محصولات لبنی مشکلات خاص خود را دارد و در صورتی که شرکت‌ها موفق به دریافت این مجوز شوند، خواهند توانست پس از بازاریابی مناسب، محصولات خود را صادر کنند.

وی خاطرنشان کرد: توجه به ارزش پول کشورمان در مقایسه با واحد پول روسیه که روبل است نیز در این صادرات مؤثر است و در این راستا باید صنایع فوق محتاط‌تر باشند.

نایب‌رئیس هیأت‌مدیره انجمن صنایع لبنی ایران ادامه داد: نخستین محموله‌ای که صادر می‌شود، می‌تواند نقطه قوتی برای سایرین باشد و تا آن زمان باید صبر کرد.

فربد تصریح کرد: صنایع لبنی که محصول خود را برای روسیه آماده می‌کنند باید پس از آنکه بازاریابی‌های لازم را در کشور مقصد انجام داده‌اند، نسبت به تهیه برچسب به زبان روسی اقدام کنند و چاپ برجچسب در زمانی که هنوز مجوز آن صادر نشده بود، کار درستی نمی‌توانست باشد.

وی یادآور شد: به‌نظر می‌رسد بیشترین محصولی که می‌تواند در بازار روسیه مورد استقبال قرار گیرد، انواع متنوعی از پنیرهای پروسس‌شده است و سایر محصولات نمی‌تواند بازار مناسبی داشته باشد.

فربد در پایان تأکید کرد: امیدواریم که با باز شدن راه صادرات روسیه بتوانیم محصولات بیشتری را به این کشور صادر کنیم.

منبع:ایانا
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
haraz1
goncheh1
nazgol
زرفروکتوز1
pegah3
شیرین عسل1
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تیتر20
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
vioni
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی ب آ
تک ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
رستوران حاج محسن1
گروه صنایع  غذایی نان آوران