یک شنبه 24 آذر ماه 1398  -  Sunday, December 15, 2019
eco 1pegah
اخبار برگزیده
1
جمعه 6 مرداد ماه 1396 ساعت 11:32

تصاویر همبرگری عجیب در صفحات مجازی

یکی از برند‌های مشهور فست فود به تازگی همبرگر عجیبی در شعب خود عرضه کرده که طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربران زیادی در صفحات مجازی تصاویر این همبرگر عجیب را دست به دست می‌کنند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، یکی از اختراعات قرن اخیر به دنبال زندگی ماشینی، غذا‌های فست فود بوده که به دلیل طعم و شکل متفاوت در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیداکرده و طرفداران دو آتیشه خاص خود را دارد.

فست فود‌ها یا «غذای حاضری» شامل انواع ساندویچ‌ها و برگر‌ها مثل همبرگر و چیزبرگر، ماهی، مرغ و میگو سوخاری، هات‌داگ، فیلهٔ استیک گوشت یا مرغ، سیب‌زمینی سرخ کرده، ناگت مرغ، تاکو (نوعی غذای مکزیکی)، انواع پیتزا و انواع سالاد در فهرست غذای رستوران‌های فست‌فودی به چشم می‌خورند.

امروزه هر کتاب آشپزی را که ورق بزنید بخشی را با عنوان فست فود‌ها مشاهده می‌کنید و بسیاری از سرآشپز‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای مدام در تکاپو و تلاش هستند تا پیتزا یا ساندویج جدید و حتی عجیبی را عرضه کنند تاهمیشه افراد تنوع طلب و طرفداران فست فود را به رستوران خود بکشند.

یکی از مشهورترین رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد است که در بسیاری از کشور‌های دنیا شعبه دارد و در رستوران‌های این برند مشهور به منظور حفظ مشتری به طور مداوم نوع جدیدی از فست فود‌ها عرضه می‌شود.

به تازگی مک دونالد همبرگری را در شعب خود به فروش می‌رساند که مورد توجه برگر دوست‌ها شده و طرفداران فست فود عکس همبرگر جدید این برند را در صفحات مجازی دست به دست می‌کنند.


در این همبرگر عجیب، ساندویج بر روی درب نوشیدنی تعبیه شده و یک نی از وسط نان همبرگر بیرون زده و به نوعی خوردن این نوشیدنی و همبرگر بسیار عجیب و متفاوت با حالت عادی است و به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده است همچنین یکی از جذابیت‌های این همبرگر این است که نه همبرگر سرد و نه نوشیدنی زیر آن گرم می‌شود.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
زرفروکتوز1
nazgol
haraz1
پگاه
شیرین عسل1
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
تک ماکارون
vioni
آیدین
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
رستوران حاج محسن1
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تیتر20
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ
زر ماکارون