سه شنبه 17 تير ماه 1399  -  Tuesday, July 7, 2020
pegaheco 1
یادداشت
1
یک شنبه 25 فروردين ماه 1398 ساعت 14:41

مرتضی سلطانی

همه با هم برای رونق تولید

مرتضی سلطانی- بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زرمقام معظم رهبری در حالی سال ۹۸را «سال فرصت‌ها» و «سال امکانات و گشایش» برای ملت ایران خواندند که تک تک اعضای خانواده گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز همه مساعی خود را در این زمینه به کار گرفته ایم تا در سطحی بسیار بالاتر از سال گذشته، تولید مواد غذایی ارزشمند در سبد مصرفی خانوار ایرانی را دنبال کنیم. راه اندازی بزرگترین مجتمع تولید محصولات کانفکشنری خاورمیانه که از سال گذشته روند احداث آن در گروه صنعتی و پژوهشی زر آغاز شده است را می توان موید این چشم انداز ملی دانست. 
اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی و پژوهشی زر در نخستین روزهای سال 1398 با استعانت از الطاف بیکران خداوند بزرگ و با اراده همیشگی برای داشتن بالاترین سطح بهره وری،  ضمن تعلق به کشور عزیزمان که افتخار بزرگ مان است، همچون سالهای گذشته خالصانه و صادقانه، همدل و همزبان براي تحقق اهداف و اعتلاي خانواده صنعتي عزيزمان با تمام توان مي کوشيم و مشتاقانه تلاش مي کنيم روند رشد پايدار و پويایی که در عرصه هاي کار و زندگي براي خود و کشور عزيزمان پدید آورده ایم حفظ شود. 
نتيجه گرايي، انسان دوستي، تعهد و صداقت، نظم و انضباط، کارآفريني و کارآمدي، همواره سر لوحه فعالیت های ما در عرصه تولید بوده و خواهد بود. در سال جاری نیز تلاش می کنیم با همکاري و کار جمعی در رديف شرکت هاي برتر جهان قرار گرفته و مديريت توسعه گرا و علم محور را به عنوان الگويي موفق در عرصه رقابت جهاني مطرح کنیم.
 در سال های اخیر، ایجاد اشتغال مولد به یک ارزش محوري در گروه زر مبدل شده است. موضوعی که سبب شده نرخ رشد اشتغال گروه صنعتي و پژوهشی زر روندی صعودی و قابل تحسین به خود بگیرد. من این موفقیت را حاصل همراهي همه ارکان این خانواده و همکاران توانمند خود می دانم. 
همه ما می دانیم شرایط فعلی اجتماعی و اقتصادی کشور مسئولیت ها در زمینه ارتقای مهارت ها در  حوزه منابع انسانی مجموعه و توسعه کمی و کیفی گروه در راستای تقویت هرچه بیشتر سرمایه انسانی زر را بالا برده و اشتغال پایا و پویا در دستور کار مجموعه مدیران قرار گرفته است. 
همچنین افزایش سهم بازار داخلی و ارائه محصولاتی در تراز جهانی از مهم ترین اهداف گروه صنعتی و پژوهشی زر در سال جاری محسوب می شود که با تدوین برنامه هاي بلندمدت و حفظ شايسته سالاري، رشد از درون و جانشين پروري در کسب بازارهاي جهاني همه با هم تلاش خواهیم کرد.
دستیابی به این اهداف و برنامه ها در گرو افزایش بهره وری و چابک سازی مجموعه مان خواهد بود که این امر نیازمند همدلی جمعی و تعامل کاربردی همکاران همچون گذشته است.
در روزهای نخست سال جدید، توجه مقام معظم رهبری به بخش تولید به عنوان حوزه ای مهم و حیاتی در بخش اقتصاد،  مسئولیت همه ارکان کشور در زمینه حمایت از تولید داخلی و رفع موانع بهبود کسب و کار در این بخش را دو چندان کرده است.
 این نام‌گذاری یک استراتژی هوشمندانه و کاملا مؤثر در بهترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات مردم، پاسخ به نیازهای روز جوانان و نیل به پیشرفت‌های قابل قبول از سوی رهبر فرزانه انقلاب صورت گرفت و دقت، دوراندیشی، توجه جدی ایشان به مشکلات و کاستی‌ها، ارائه راه حل برون رفت از وضع موجود و حرکت به سوی وضعیت مطلوب را نشان می‌دهد.
از همین رو بنده به عنوان سربازی کوچک از خانواده بزرگ صنعت کشور، در این مجال و نظر به اهمیت گشایش و ارتقای تولید ملی، دست یکایک کسانی که یاری رسان طرح های توسعه در روند صنعت کشور عزیزمان هستند را به گرمی می فشارم.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
زرفروکتوز1
nazgol
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
goncheh1
pegah3
haraz1
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنعتی نان سحر
رستوران حاج محسن1
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی دلوسه
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی سحر همدان
تک ماکارون
آب معدنی واتا
تیتر20
زر ماکارون
آیدین
صنایع غذایی مسرور
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
vioni
ارسال پیامک