دو شنبه 20 مرداد ماه 1399  -  Monday, August 10, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
شنبه 23 فروردين ماه 1399 ساعت 14:51

با هدف تقدیر و تشکر از کادر پزشکی و درمان انجام شد

اهدای محصولات پگاه به کادر درمان کشور

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - اهدای محصول به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به کادر درمان کشور توسط شرکت لبنیات پگاه صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس» و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران، روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ، همزمان با ولادت با سعادت امام زمان (‌عج‌) ، محموله شیر و فرآورده های شیری توسط شرکت صنایع شیر ایران به بیمارستان شهدای یافت آباد اولین سایت پذیرش و درمان کرونا در تهران اهدا گردید.

پیش از این نیز، محموله ها در فازهای مختلف به بیمارستان فیاض بخش یکی از بزرگترین سایتهای درمانی کرونا واقع در جنوب غرب تهران و سایر استانهای کشور از جمله بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) شیراز ، بیمارستان ولی عصر (عج) قائم شهر، بیمارستان رازی شهر رشت و اورژانس گیلان، بیمارستانهای الزهرا و عیسی بن مریم (ع) اصفهان و مراکز درمانی استان قزوین، فارس و آذربایجان غربی اهدا گردید.
ارزش ریالی این بسته های اهدایی که شامل محصولات فرا سودمند از جمله شیر استریل غنی شده با ویتامین D3 می باشد بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است.
بنا بر این گزارش این اقدام به دستور مهندس  عبدالله قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران – پگاه در حوزه تحقق رسالت اجتماعی و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدردانی معظم له از ایثارگری های کادر درمان کشور، همچنین بیانات وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تشریح اقدامات دولت برای مقابله با بیماری کرونا و حمایت از سنگربانان حوزه سلامت و نیز تدابیر مدیرعامل محترم صندوق بازنشگی کشوری صادر شد و در سایر مراکز درمانی کشور نیز تداوم خواهد داشت .
خانواده صنایع شیر ایران – پگاه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در جبهه تولید با تمام توان و ظرفیت در کنار کادر درمان ایستادگی و سلامتی را به این فرشتگان زمینی در حوزه درمان اهدا می‌نماید‌.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
pegah3
goncheh1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
nazgol
haraz1
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی مسرور
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
رستوران حاج محسن1
آرد سازی پوسان
زر ماکارون
آب معدنی واتا
vioni
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی دلوسه