پنج شنبه 15 خرداد ماه 1399  -  Thursday, June 4, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
چهار شنبه 5 مهر ماه 1396 ساعت 10:39

تشکیل کارگروه امنیت غذایی در کمیسیون بهداشت

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون برای بررسی وضعیت امنیت غذایی خبر داد و گفت که این کمیسیون امروز اولین جلسه از سلسله جلسات بررسی وضعیت امنیت غذایی در راستای برداشتن موانع پیش‌رو را برگزار کرد.

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کمیسیون بهداشت میزبان کارشناسانی از مرکز پژوهش‌ها، سازمان دامپزشکی، وزارت کشور، وزارت بهداشت و سازمان استاندارد بود تا موضوع امنیت غذایی را مورد بررسی قرار دهد.

به گفته وی، این جلسه حول محور ارائه گزارش از دستگاه‌های مربوطه بود که قرار شد کارگروهی به ریاست بنده تشکیل شود تا موانع پیش‌رو برای بهبود وضعیت امنیت غذایی در کشور مورد بررسی قرار گیرد.

بنیادی گفت که این کارگروه به دنبال آن است تا قوانین موجود را مورد بررسی قرار داده تا اگر تعارضاتی در قوانین فعلی درباره امنیت غذایی وجود دارد، مشخص شود تا بتوانیم با تنقیح قوانین گام موثری در این راستا برداریم. البته این جلسه اول بود و قرار است جلسات بعدی تشکیل شود و در آن از مسوولان مربوطه همچون امور گمرک و انجمن‌های علمی دعوت به عمل آورده شود.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
زرفروکتوز1
sobhan
goncheh1
شیرین عسل1
haraz1
pegah3
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه
تیتر20
ارسال پیامک
تک ماکارون
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آرد سازی پوسان
vioni
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1