یک شنبه 24 آذر ماه 1398  -  Sunday, December 15, 2019
eco 1pegah
اخبار برتر
1
سه شنبه 15 دى ماه 1394 ساعت 12:57

مدیرعامل صنایع شیر ایران خبر داد:

پگاه مجوز صادرات لبنیات به روسیه را گرفت/ آغاز صادرات از 30 دی ماه

صنایع غذایی> اقتنصاد غذا - مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران از موفقیت شرکت متبوعش برای صادرات محصولات لبنی به کشور روسیه خبر داد و گفت: اولین محموله محصولات لبنی این شرکت 30 دی ماه به روسیه صادر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، علی رومی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سازمان توسعه تجارت، ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: ۴شرکت پگاه فارس، تهران، گلپایگان و اصفهان پس از ممیزی‌های انجام شده توسط بازرسان سازمان دامپزشکی ایران و روسیه و با تایید کیفی و فرآیندهای تولیدی پگاه موفق به اخذ کد IR و مجوز صدور محصولات تولیدی خود به روسیه شده‌اند و علاوه بر این، ممیزی  4 شرکت تولیدی دیگرپگاه نیزانجام و در حال طی مراحل لازم برای صدور مجوز هستند.
وی ادامه داد: فرایند دریافت مجوز از یک سال  پیش آغاز شده و از 20 ژانویه (30 دی) صدور محصولات پودری، انواع پنیر و برخی محصولات استریل شده به روسیه آغاز می‌شود.
این صادرکننده نمونه ملی درباره بازار روسیه نیز گفت: بازار روسیه بازار بزرگی است و با توجه به تحریم‌های اروپا علیه این کشور فرصت مغتنمی در اختیار تولیدکننده‌های ایرانی قرار گرفته است که صادرات خود به این کشور را افزایش دهند.
رومی بر مقبولیت محصولات لبنی ایران در بازار روسیه تاکید و تصریح کرد: تاکنون با توجه به حضور محصولات شرکت پگاه ‌در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و پنل‌های روسیه، محصولات لبنی این شرکت در این کشور محبوبیت لازم را بدست آورده است.
وی در پایان از پیگیری‌های سازمان‌های ذیربط و به ویژه سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه که نقش تعیین کننده‌ای در صدور این مجوز داشتند قدردانی کرد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
زرفروکتوز1
پگاه
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
ghoncheh
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی مسرور
زر ماکارون
تیتر20
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون
آرد سازی پوسان
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
vioni