سه شنبه 17 تير ماه 1399  -  Tuesday, July 7, 2020
eco 1pegah
اخبار برتر
1
سه شنبه 15 دى ماه 1394 ساعت 12:57

مدیرعامل صنایع شیر ایران خبر داد:

پگاه مجوز صادرات لبنیات به روسیه را گرفت/ آغاز صادرات از 30 دی ماه

صنایع غذایی> اقتنصاد غذا - مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران از موفقیت شرکت متبوعش برای صادرات محصولات لبنی به کشور روسیه خبر داد و گفت: اولین محموله محصولات لبنی این شرکت 30 دی ماه به روسیه صادر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، علی رومی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سازمان توسعه تجارت، ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: ۴شرکت پگاه فارس، تهران، گلپایگان و اصفهان پس از ممیزی‌های انجام شده توسط بازرسان سازمان دامپزشکی ایران و روسیه و با تایید کیفی و فرآیندهای تولیدی پگاه موفق به اخذ کد IR و مجوز صدور محصولات تولیدی خود به روسیه شده‌اند و علاوه بر این، ممیزی  4 شرکت تولیدی دیگرپگاه نیزانجام و در حال طی مراحل لازم برای صدور مجوز هستند.
وی ادامه داد: فرایند دریافت مجوز از یک سال  پیش آغاز شده و از 20 ژانویه (30 دی) صدور محصولات پودری، انواع پنیر و برخی محصولات استریل شده به روسیه آغاز می‌شود.
این صادرکننده نمونه ملی درباره بازار روسیه نیز گفت: بازار روسیه بازار بزرگی است و با توجه به تحریم‌های اروپا علیه این کشور فرصت مغتنمی در اختیار تولیدکننده‌های ایرانی قرار گرفته است که صادرات خود به این کشور را افزایش دهند.
رومی بر مقبولیت محصولات لبنی ایران در بازار روسیه تاکید و تصریح کرد: تاکنون با توجه به حضور محصولات شرکت پگاه ‌در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و پنل‌های روسیه، محصولات لبنی این شرکت در این کشور محبوبیت لازم را بدست آورده است.
وی در پایان از پیگیری‌های سازمان‌های ذیربط و به ویژه سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه که نقش تعیین کننده‌ای در صدور این مجوز داشتند قدردانی کرد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
شیرین عسل1
haraz1
زرفروکتوز1
nazgol
goncheh1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
vioni
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
ارسال پیامک
صنایع غذایی مسرور
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
زر ماکارون
تیتر20
آیدین
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1