دو شنبه 5 اسفند ماه 1398  -  Monday, February 24, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
شنبه 19 تير ماه 1395 ساعت 16:16

جوجه کباب، مرغ را گران‌تر کرد

مواد غذایی> رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: قیمت مرغ به علت افزایش سفر و افزایش تقاضا در آخرین روزهای هفته گذشته به شهرهای شمالی گران شد که از فردا شاهد کاهش قیمت برای این محصول به زیر 8 هزار تومان خواهیم بود.

مهدی یوسف خانی در خصوص علت افزایش قیمت مرغ گفت: با وجود اینکه مرغ از شهرهای شمالی وارد تهران می‌شود و با توجه به سفرهای مردم در روزهای اخیر به شهرهای شمالی و افزایش تقاضا برای این کالا شاهد افزایش قیمت مرغ در دو سه روز اخیر بوده‌ایم.

وی در ادامه افزود: قیمت مرغ در در روزهای اخیر تا 8 هزار تومان رشد کرده که پیش بینی می‌شود این قیمت از فردا با روند نزولی روبرو شود و با کاهش قیمتی حداقل 200 تومانی از فردا برای این محصول روبرو باشیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تصریح کرد: قیمت مرغ زنده در قبل از تعطیلات 5 هزار تومان بوده که این قیمت در رزهای اخیر به 5 هزار و 400 تومان رسیده و مرغ زنده را از 7 هزار و 400 تا 600 به 8 هزار تومان رسانده است.
یوسف خانی با بیان اینکه از فردا شاهد کاهش قیمت مرغ خواهیم بود گفت: با توجه به اینکه در خرداد ماه میزان تولید مرغ افزایش یافت و هیچ محدودیتی در عرضه نداریم پیش بینی می‌شود قیمت مرغ از فردا با کاهش 200 تومانی به 7 هزار و 800 تومان برسد و تا پایان ماه شاهد کاهش قیمت مرغ تا 7 هزار تومان باشیم.

وی خاطر نشان کرد: قیمت 7 هزار تومان برای هر کیلو مرغ قیمت مطلوب و متعادلی است که از روزهای آینده شاهد عرضه مرغ با این قیمت خواهیم بود.

منبع:میزان
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
ghoncheh
haraz1
شیرین عسل1
nazgol
sobhan
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
رستوران حاج محسن1
vioni
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی سحر همدان
آرد سازی پوسان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
زر ماکارون
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تیتر20
آیدین