پنج شنبه 11 آذر ماه 1400  -  Thursday, December 2, 2021
peminaچاپ و بسته بندی2مهگل
اخبار برگزیده
0
شنبه 6 خرداد ماه 1396 ساعت 12:39

نعمت زاده مسوولیت های معاونان خود برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کرد

وزیر صنعت،معدن و تجارت برنامه های اجرایی ستاد اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ را برای اجرا به معاونان خود ابلاغ کرد. 

 به گزارش شاتا،پس از آنکه دکتر اسحاق جهانگیری به عنوان فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در سی ام فروردین ماه امسال برنامه های و وظایف دستگاه های دولتی را تعیین کرده و وزارت صنعت،معدن وتجارت را به عنوان مجری و مسوول برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال تعیین کرد برنامه های هدفمند برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ در این مجموعه آغاز شد. 
در همین راستا مهندس محمد رضا نعمت زاده با تقسیم وظایف بین معاونان خود و صدور ابلاغیه های جداگانه برای آنان دستور عملیاتی شدن برنامه های ستاد اقتصاد مقاومتی را صادر کرد. 
امسال برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در بخش تولید و اشتغال بسته های متنوعی تعریف شده است که وزیر صنعت،معدن و تجارت بر اساس حوزه مسوولیت هر معاون خود و نیزمدیران سازمان های توسعه ای زیر مجموعه بخشی از مسوولیت ها را به آنان سپرده است. 
بر اساس این تقسیم بندی مسوولیت اجرای بندهای مختلف بسته ارتقا توان تولید ملی به علی یزدانی،مدیرعامل سازمان صنایع کوچک،جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی،منصور معظمی،مدیرعامل ایدرو،برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری،محمد رضا رضوی رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی ،مهدی کرباسیان ،مدیرعامل ایمیدرو،یدا... صادقی ،معاون امور اقتصادی وبازرگانی،مجتبی خسروتاج رییس سازمان توسعه تجارت،حسین ابویی مهریزی معاون طرح و برنامه و محسن صالحی نیا معاون امور صنایع واگذار شده است. 
در حقیقت در اجرای این بند از سیاستهای اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ همه معاونان وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیران سازمان های توسعه ای و تحقیقاتی همکاری دارند و برخلاف سال گذشته که تنها چند معاون مسوولیت های اجرایی کار را بر عهده داشتند این بار همه مدیران ارشد وزارت صنعت،معدن و تجارت برای تحقق شعار سال که تولید و اشتغال است تلاش خواهند کرد. 
بنابر این گزارش مسوولیت اجرای بسته جذب، توسعه و تعمیق تکنولوژی به معاونان امور صنایع و آموزش،پژوهش فناوری واگذار شد و معاون طرح و برنامه وزیر نیز مسوولیت اجرای بسته تامین مالی و سرمایه گذاری را علاوه بر سایر وظایف خود بر عهده دارد. 
در ابلاغیه های صادر شده توسط مهندس نعمت زاده اجرای بسته اشتغال و توانمند سازی نیروی کار به یزدانی،سرقینی و ابویی مهریزی سه معاون وزیر در بخش های صنایع کوچک،امور معادن و طرح و برنامه واگذار شده است. 
همچنین برای اجرای بسته تجارت خارجی که شامل توسعه صادرات غیر نفتی و کنترل واردات است ؛یدا... صادقی ، مجتبی خسروتاج، محسن صالحی نیا و حسین اسفهبدی که به ترتیب معاون امور اقتصادی و بازرگانی،رییس سازمان توسعه تجارت، معاون امور صنایع و مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی تهران هستند، انتخاب شده اند تا برنامه های وزارت صنعت،معدن وتجارت را در این بخش پیش ببرند. 
پیش بینی می شود امسال با همراهی همه معاونان وزیر در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی برنامه های پیش بینی شده با شتاب بیشتری در مقایسه با سال گذشته عملیاتی شود.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
شیرین عسل1
پگاه-خامه
haraz
فشذهشف2
نازگل
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
taknan2
لاکیدووو
زرفروکتوز1
روغن غنچه
mihan2
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
gulfood
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
آرد سازی پوسان
تیتر20
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
zar
صنایع غذایی سحر همدان
kandoj
ارسال پیامک
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه
tejarat talaie
حلبچی
آیدین
ariantaem
ardineh
صنایع غذایی ب آ