شنبه 14 تير ماه 1399  -  Saturday, July 4, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
یک شنبه 11 خرداد ماه 1399 ساعت 12:22

هدفگذاری صادرات 500 میلیارد ریالی در پگاه خوزستان

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - شرکت پگاه خوزستان در میان 16 شرکت صنایع شیر ایران ارتقا 6 پله ای‌ داشت.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا«فودپرس»، حسین موسوی مدیر عامل شرکت پگاه خوزستان گفت: بر اساس رتبه بندی اخیر شرکت های تابعه صنایع شیر ایران، شرکت پگاه خوزستان پس از هفت سال موفق به ارتقا ۶ پله‌ای جایگاه خود در میان شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران شد.

وی تاکید کرد: ارتقا کیفیت در تولید محصولات، صادرات، افزایش دریافت شیر خام، تنوع محصولات، افزایش تولید و عرضه محصولات پگاه خوزستان به بازارهای سراسر کشور شاخص‌هایی بودند که در ارزیابی جایگاه این شرکت مورد بررسی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: پگاه خوزستان از ظرفیت لازم برای دستیابی به جایگاه های بالاتر برخوردار است.

 مدیرعامل شرکت شیر پگاه خوزستان در ادامه با اشاره به صادرات محصولات این شرکت به کشورهای مختلف، گفت: امسال 500 میلیارد ریال صادرات هدفگذاری شده اکه امیدوارم با تلاش همکاران سخت کوش عملیاتی شود.

موسوی گفت: محصولات پگاه خوزستان عمدتا به کشور عراق، افغانستان، روسیه و پاکستان صادر می شود اما تقاضا از سوی برخی کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد که در دست بررسی است.

تولید روزانه 120 تن شیر در پگاه خوزستان 

 مدیرعامل شرکت شیر پگاه خوزستان به افزایش 20 هزار تنی تولید محصولات اشاره کرد و گفت: در سال گذشته تولید این شرکت از 90 تن در روز به 110 تن افزایش یافت که این رقم در سال 99 به 120 تن در روز افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به ظرفیت پگاه خوزستان مبنی بر افزایش میزان تولید روزانه  تا 40 درصد نسبت به سال گذشته تصریح کرد: تولید 12 محصول جدید نیز از دیگر برنامه های  پگاه خوزستان در سال جاری است.

  موسوی در خصوص تولید شیر و دیگر فرآورده های لبنی از گاومیش در پگاه خوزستان نیز بیان داشت: در حال حاضر 2 محصول شیر و ماست گاومیش از سوی پگاه خوزستان تولید و عرضه می شود که امسال 2 محصول جدید شامل دوغ و پنیر گاومیش نیز از سوی این شرکت تولید و وارد بازار مصرف خواهد شد.

مدیرعامل پگاه خوزستان گفت: عرضه فرآورده های لبنی گاومیش به بازار سراسر کشور از سوی پگاه خوزستان در دست پیگیری است.

 وی تصریح کرد: پرورش گاومیش و تولید فرآورده های لبنی از گاومیش در خوزستان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و قابل سرمایه گذاری است که این موضوع نیز از نگاه پگاه خوزستان دور نمانده است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
goncheh1
sobhan
pegah3
nazgol
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
تیتر20
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
vioni
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
گروه صنعتی نان سحر
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
ارسال پیامک
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی ب آ
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور