شنبه 13 آذر ماه 1400  -  Saturday, December 4, 2021
مهگلpeminaچاپ و بسته بندی2
اخبار برگزیده
0
شنبه 6 شهريور ماه 1400 ساعت 11:24

رئیس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی مطرح کرد:/

وزیر جهاد کشاورزی با بخش خصوصی تعامل کند

کشاورزی> اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران، خواستار تعامل بیشتر وزیر جدید جهاد کشاورزی با تشکل‌های صنفی بخش خصوصی شد.

به گزارش اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران، ابوالحسن خلیلی، رئیس این اتحادیه گفت: مهمترین انتظار فعالان اقتصادی بخش خصوصی در زنجیره ارزش اقتصاد کشاورزی توجه بیش از پیش وزیر جدید کشاورزی به نقش و نظرات مشورتی تشکل‌های تخصصی فعال در بخش خصوصی به ویژه در پیاده سازی برنامه‌های این وزارت خانه در دولت سیزدهم است.

وی اظهار کرد: آقای ساداتی نژاد از کسوت قانون گذاری و نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی وارد حوزه مدیریت کلان کشاورزی و دامپروری کشور شده‌اند بنابراین توجه ویژه به قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار و افزایش تعامل با ذی نفعان می‌تواند سرمایه ارزشمندی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای این بخش محسوب شود.

خلیلی افزود: تجربه اجرایی کشور نشان داده که هیچ دولتی امکان رفع مشکلات و موانع کلان کشوری بدون همراهی و مشارکت مردمی را نداشته است.

رئیس اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران ادامه داد: اساساً مفهوم دولت قوی یعنی دولتی که برآمده از همه توان و ظرفیت فکری و عملیاتی مردمی به ویژه در بخش‌های اقتصادی باشد.

این مقام مسؤول صنفی درباره ضرورت استفاده از پتانسیل تشکل‌های تخصصی در عرصه کلان اقتصاد کشور پیشنهاد داد که از همین ابتدای کار وزیر جهاد کشاورزی سازوکار مشخصی برای تعامل مستمر با تشکل‌های رسمی فعال در این عرصه که عموماً چکیده و عصاره فعالان اقتصادی بخش خصوصی هستند را تبیین نموده و از این امکان بهره برداری کنند.

خلیلی تصریح کرد: بدیهی است تمامی فعالان اقتصادی شناسنامه دار در همه حوزه‌های مرتبط، سربازان جنگ اقتصادی کشور هستند و بدون هماهنگی، همکاری و همدلی بین مدیران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی امکان گذشتن از موانع اقتصادی امروز کشور اگر نگوییم غیر ممکن است اما قطعاً پر هزینه خواهد بود.

این مسئول صنفی خاطرنشان کرد: اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران به عنوان یک حلقه در زنجیره ارزش اقتصاد کشاورزی آمادگی خود را برای همراهی و پیاده سازی برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی در دولت سیزدهم اعلام نموده و امیدواریم این اعلام آمادگی نیز با استقبال مسئولان مواجه شود.منبع:مهر
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
haraz
پگاه-خامه
نازگل
زرفروکتوز1
فشذهشف2
روغن غنچه
mihan2
لاکیدووو
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
taknan2
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
gulfood
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تیتر20
zar
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
tejarat talaie
رستوران حاج محسن1
حلبچی
ardineh
kandoj
آیدین
آب معدنی واتا
ariantaem
صنایع غذایی مسرور
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی ب آ
ارسال پیامک
آرد سازی پوسان