عباس پاپیزاده و محمدتقی توکلی از کمیسیون کشاورزی به کمیسیون تلفیق خواهند رفت.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، نماینده دزفول و نماینده الیگودرز به نمایندگی از کمیسیون کشاورزی، در کمیسیون تلفیق مجلس حضور خواهند داشت.
اعضای کمیسیون تلفیق که عمدتاً از کمیسیون برنامه و بودجه هستند، طی ماه آینده به بررسی وضعیت بودجه خواهند پرداخت و پس از آن، بودجه برای تصویب جزئیات، وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.
اعضای کمیسیون تلفیق به تفکیک کمیسیونها به شرح زیر است:
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات
1) غلامرضا مصباحیمقدم نماینده تهران
2) موسیالرضا ثروتی نماینده بجنورد
3) محمدعلی عبدالهزاده نماینده فردوس
4) محمدمهدی رهبری نماینده رودسر
5) هادی قوامی نماینده اسفراین
6) محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان
7) احمد توکلی نماینده تهران
8) علیمحمد احمدی نماینده دهلران
9) رجب رحمانی نماینده تاکستان
10) سیدسعید زمانیان نماینده شهرکرد
11) محمد سقایی نماینده نیریز
12) جعفر قادری نماینده شیراز
13) شهباز حسنپور نماینده سیرجان
14) سیدعبدالکریم هاشمی نماینده میناب
15) عیسی امامی نماینده گرگان
16) رضا عبداللهی نماینده ماهنشان
17) الیاس نادران نماینده تهران
18) غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران
19) عزتاله یوسفیانملا نماینده آمل
20) محمدحسن دوگانی نماینده فسا
21) اسماعیل جلیلی نماینده مسجدسلیمان
22) غلامرضا اسداللّهی نماینده تربتجام
23) احمد امیرآبادی نماینده قم
24) حسینعلی حاجیدلیگانی نماینده شاهینشهر
25) غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت
26) محمدرضا تابش نماینده اردکان
27) مقداد نجفنژاد نماینده بابلسر
28) غلامرضا کاتب نماینده گرمسار
29) قاسم عزیزی نماینده شازند
کمیسیون آموزش و تحقیقات
30) جواد هروی نماینده قائنات
31) جبار کوچکینژاد نماینده رشت
کمیسیون اجتماعی
32) محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان
33) مهدی عیسیزاده نماینده میاندوآب
کمیسیون اقتصادی
34) ایرج ندیمی نماینده لاهیجان
35) محمد حسننژاد نماینده مرند و جلفا
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
36) فتحاله حسینی نماینده قصرشیرین
37) حسن کامران نماینده اصفهان
کمیسیون انرژی
38) سیدسعید حیدری نماینده کرمانشاه
39) ابراهیم کارخانه نماینده همدان
کمیسیون بهداشت
40) حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان
41) مسعود پزشکیان نماینده تبریز
کمیسیون شوراها
42) محمدحسنابوترابیفرد نماینده تهران
43) محمدابراهیم رضایی نماینده خمین
کمیسیون صنایع و معادن
44) داریوش اسماعیلی نماینده سروستان
45) سیدهادی حسینی نماینده قائمشهر
کمیسیون عمران
46) سیداحسن علوی نماینده سنندج
47) مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود
کمیسیون فرهنگی
48) نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد
49) جمشید جعفرپور نماینده لارستان
کمیسیون حقوقی و قضایی
50) موسی غضنفرآبادی نماینده بم
51) محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران
کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی
52) عباس پاپیزاده نماینده دزفول
53) محمدتقی توکلی نماینده الیگودرز
کد خبر 26366
نظر شما