مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی با تاکید براینکه مشکلی در سامانه الکترونیکی سبد کالا وجود ندارد، گفت: هر زمان وزارت صنعت،‌معدن و تجارت اعلام کند گزینه مربوط به سبد کالا در فروشگاه ها فعال خواهد شد.

 ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در واکنش به اظهارات معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه مشکل سامانه الکترونیکی علت عدم ارائه سبد کالا است، اظهار داشت: هیچ مشکلی در سامانه الکترونیکی سبد کالا وجود ندارد چراکه بانک مرکزی تمام اقدامات و آمادگی های مربوطه را با حضور نماینده وزارت صنعت انجام داده است.

وی با بیان اینکه تمام پایانه‌های فروشگاهی در فروشگاه‌های توزیع کننده سبد کالا عملیاتی شده است،‌ افزود: شاید برخی از مدیران وزارت صنعت در جریان این موضوع نیستند اما نماینده وزارت صنعت که از ابتدا در جریان روند فراهم سازی سامانه الکترونیکی بوده می داند که بانک مرکزی مشکلی در این زمینه ندارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی تاکید کرد: بانک مرکزی آمادگی دارد که به محض اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت سامانه های الکترونیکی را در فروشگاه ها فعال کند چراکه تمام هماهنگی ها در این خصوص انجام شده است.

حکیمی در همین ارتباط گفت: در پایانه‌های فروشگاهی در کنار گزینه‌های مربوط به خرید و موجودی و ... گزینه ای با عنوان سبد کالا همزمان با اعلام وزارت صنعت فعال خواهد شد تا مردم از این طریق بتوانند نسبت به دریافت سبد کالایی اقدام کنند.

کد خبر 27207

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =