رئیس شورای اصناف کشور از برگزاری نمایشگاه‌های پاییزه در ۳۰۰ نقطه کشور با ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف خبر داد.

قاسم نوده فراهانی در حاشیه ضیافت شورای اصناف در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نمایشگاه پاییزه از تاریخ 15 شهریور تا 24 شهریور در چهار نقطه حکیمه، خاوران، بوستان ولایت، پارک ارم برگزار می‌شود.

نوده فراهانی افزود: همچنین در نمایشگاه مصلی نیز که از تاریخ 23 تا 31شهریور برگزار می‌شود، علاوه بر مایحتاج دانش‌آموزان،ارزاق و کالاهای اساسی نیز توزیع خواهد شد.

وی افزود: هدف از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا حمایت توأمان از تولید‌کننده و مصرف کننده است،لذا تولید‌کنندگان باید به مجامع امور صنفی برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

رئیس شورای اصناف کشور در خصوص کنترل نامناسب بازار لبنیات اظهار داشت: کارخانجات لبنیات به تعهداتشان عمل نکردند و توزیع شیر، ماست و پنیر با قیمتی تثبیتی در همه نقاط شهر انجام نشد.

وی همچنین در خصوص تنظیم بازار مرغ اظهار داشت: هر سال در ماه مبارک رمضان 30 تا 50 هزار تن مرغ در طرح ضیافت توزیع می‌شد،اما امسال فقط 4 هزار تن مرغ توزیع شد و دلیل افزایش قیمت مرغ نیز عدم ذخیره‌سازی مناسب از سوی وزارتخانه‌های ذیربط بوده است.

رئیس شورای اصناف کشور همچنین به تخلفاتی که در طرح ضیافت و همچنین توزیع مرغ صورت گرفت اشاره کرد و گفت: نزدیک به 30 درصد از مرغ توزیع شده در طرح ضیافت توسط دلالان خریداری می‌شد.

کد خبر 20471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =