۰ نفر
۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۰

نمایشگاه بهاره امروز با حضور استاندار تهران و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افتتاح شد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمایشگاه‌های بهاره در راستای عرضه مستقیم کالاهای اساسی نظیر مرغ، گوشت، پوشاک ، آجیل، خشکبار و دیگر کالای اساسی امروز توسط استاندار تهران و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افتتاح شد.
 
در این نمایشگاه مرغ منجمد با قیمت هر کیلو 4800 تومان، گوشت تازه گوساله وارداتی بسته بندی شده 20 هزار و 900 تومان، گوشت گوسفند گرم داخلی 25 هزار تومان، گوشت گاو مخلوط 25 هزار تومان، مرغ گرم به قیمت عمده فروشی و براساس قیمت‌های روز، آجیل وخشکبار، شیرینی و شکلات با نرخ اتحادیه، برنج تایلندی 1550 تومان، برنج هندی 3850 تومان و برنج ایرانی با 10 درصد زیر نرخ روز بازار، مواد شوینده 5 تا 15 درصد زیر قیمت روی جلد، روغن مایع و جامد با قیمت مصوب و گوشت استرالیایی با قیمت 15 هزار و 750 تومان توزیع می‌شود.
 
همچنین نمایشگاه‌های بهاره در سطح استان تهران به مدت 11 روز برگزار شده و قیمت اجاره هر غرفه برای این مدت یک میلیون و 300 هزار تومان بوده است، همچنین غرفه‌های عرضه کالاهای اساسی به صورت رایگان خواهد بود.
 
به گزارش ایسنا، غرفه‌ها دارای دستگاه کارت خوان نبوده و دستگا‌ه‌های خودپرداز سیار نیز با انبوهی از جمعیت مواجه هستند، بنابراین برای این که مردم در این زمینه با مشکلی مواجه نشوند باید پول نقد با خود به همراه داشته باشند.
 
گزارش میدانی خبرنگار ایسنا حاکی از آن است که صف‌های طویلی برای خرید مرغ منجمد وجود دارد.
 

کد خبر 22741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =