رییس اتحادیه تولید کنندگان نان صنعتی کشور گفت: طرح دولت برای عرضه نانهای صنعتی خوب بود ولی پخته نبود و به کار گیری نیروهای غیر متخصص و کم تجربه ازجمله مجری طرح ضربات جبران ناپذیری به این صنعت وارد ساخت است.


 به گزارش حزب الله نیوز، محسن لزومیان رئیس اتحادیه سراسری تولیدکنندگان و صادرکنندگان نان صنعتی کشور گفت :مردم کشورمان همچنان از نانهای سنتی استقبال می کنند ودلیل این استقبال هم کاملا مشخص است چون نانهای سنتی هزینه های بسته بندی، توزیع و فروش  ندارند و به صرفه تر هستند.
وی تصریح کرد:میزان استقبال از نانهای صنعتی کشور مطلوب نیست ومشکلات پیش رو این صنعت باعث از بین رفتن انگیزه تولید کنندگان و غیر فعال شدن تولید است.
لزومیان ادامه داد: سطح انتظارات ما از تولید نانهای جدید بیشتر بود و این طرح می توانست بیش از وضعیت کنونی موفق تر باشد که نداشتن تخصص و تجربه کافی در مجریان این طرح و عدم هماهنگی با تشکل ها و نادیده گرفتن تجربیات مدیران و پیشکسوتان این صنعت به پیشرفت آن خسارتهای جبران ناپذیری وارد ساخت.
لزومیان همچنین در مورد فرهنگ سازی برای استفاده از نانهای صنعتی نیز گفت: در صورتی که به درستی در باره مصرف نان صنعتی فرهنگ سازی می شد، بطور حتم در شرایط حاضر شاهد تقویت و ارتقا واحدهای تولید نان صنعتی و احداث واحدهای جدید بودیم.

کد خبر 22860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =