فود پرس – شاهرخ ظهیری چهره نام آشنای صنعت غذا به عنوان کارشناس مجری، برنامه تجارت جهانی ایرانیان را در شبکه جام جم روی آنتن دارد.

به گزارش خبرنگار «فود پرس» شاهرخ ظهیری رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران و پیشکسوت صنعت غذا که فعالیت هایش سن و سال هم نمی شناسد این روزها مدیران صنعت غذا را به تلویزیون می برد تا از طریق برنامه تجارت جهانی ایرانیان، توانمندی های صنعت غذا را به جهانیان معرفی کند.

بنا بر این گزارش این برنامه به صورت مشارکتی با شبکه جام جم با هدف توسعه صادرات, افزایش سرمایه گذاری خارجی و ارتقای هم افزایی سرمایه گذاری های ایرانیان خارج از کشور با رویکرد ایجاد جریان درآمد ارزی با ثبات مورد نظرکارآفرینان ایرانی مقیم داخل و خارج در3 نوبت در روزهای«سه شنبه, چهارشنبه, پنجشنبه» در ساعت 20:45 به وقت تهران به صورت زنده پخش خواهد شد.

این برنامه در نظر دارد به عنوان پل ارتباطی میان سرمایه گذاران و کارآفرینان علاوه بر در اختیار گذاردن اطلاعات مورد نیاز این افراد, سبب آشنایی ایشان با فرصت های بی نظیر سودآوری در فعالیت هایی شود که علاوه بر ایجاد اشتغال باعث ارزآوری مناسب در جهت کاهش وابستگی ارزی به درآمدهای نفتی و گذار از شرایط تحریم های بین المللی شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در برنامه می توانند با شماره تلفن 22611602 تماس بگیرند.

 

کد خبر 23989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =