آیین تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی "جهادگران" در حضور کارکنان ستاد اداری این مجموعه برگزار شد.


در این آیین که در محل مؤسسه فرهنگی ورزشی "جهادگران" و با حضور کارکنان این مجموعه برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی فردی، مدیرعامل سابق این مؤسسه که نزدیک به 12 سال مدیریت این مؤسسه ورزشی و فرهنگی را به عهده داشت، دکتر احمد محمدی قهساره، به‌عنوان مدیرعامل جدید مؤسسه یادشده به کارکنان ستاد اداری مؤسسه جهادگران معرفی شد تا فصل تازه‌ای برای فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی مؤسسه جهادگران کلید بخورد.

بنا بر این گزارش، احمد محمدی قهساره که متولد سال 1337 خورشیدی است، زاده اردستان اصفهان است و در خانواده‌ای روحانی و کشاورز متولد شده است. دانش‌آموخته دکترای خاک‌شناسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است و از سال 1376 به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اصفهان به تدریس دانشجویان اهتمام داشته است.

در حوزه فعالیت‌های اجرایی نیز احمد محمدی مسئولیت‌هایی مانند مسئولیت بخش اقتصادی استانداری اصفهان، مشاور بخش فضای سبز شهرداری تهران، مدیرعاملی سازمان پارک‌های اصفهان، معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان، مشاور مجتمع فولاد مبارکه و مشاور سازمان عمران زاینده‌رود اصفهان را به عهده داشته است.

از وی تاکنون 30 مقاله در ژورنال‌های علمی خارجی و 60 مقاله در کنفرانس‌های داخلی و بین‌المللی منتشر و ارائه شده است.

بنا بر این گزارش، البته در کنار این فعالیت‌های اجرایی و دانشگاهی دو اختراع نیز از وی با عناوین "سیستم تغذیه هوشمند گلخانه" و " فرآوری زائدات درخت خرما و استفاده از آن به‌عنوان بستر کشت هیدروپونیک" به ثبت رسیده است.

لازم به ذکر است مؤسسه فرهنگی و ورزشی جهادگران، در زمینه مطالعه و طراحی،‌ تأسیس و مدیریت مراکز و مجتمع‌های فرهنگی، آموزشی، پرورشی، رفاهی، خدمات بهداشتی و درمانی، باشگاه ورزشی، اماکن اقامتی و تفریحی و سالن‌های نمایش و سایر موارد فعالیت می‌کند.

همچنین انجام فعالیت‌های انتشاراتی و مطبوعاتی و تولید و عرصه فعالیت‌های صوتی و تصویری، رایانه‌ای و اطلاع‌رسانی در راستای فعالیت‌های فوق و ارائه خدمات مشاوره‌ای و بهداشتی و درمانی و پرورشی و آموزشی ارائه انواع خدمات اداری و تخصصی شامل تأمین نیروی انسانی و مدیریت واحدهای اداری و مالی، غذاخوری، آبدارخانه‌های، نظافت و نگهداری، تأسیسات و تعمیر اثاثه اداری و برگزاری دوره‌ها و همایش‌ها،‌ جشنواره‌ها، مسابقات و هرگونه فعالیت فرهنگی، ‌آموزشی، پرورشی، ورزشی و علمی و هنری و رفاهی و تورهای زیارتی و سیاحتی و درمان در داخل و خارج از کشور در راستای وظایف مؤسسه فرهنگی ورزشی جهادگران و انجام کلیه عملیات بازرگانی در رابطه با موارد فوق، سرمایه‌گذاری و مشارکت با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور، از دیگر فعالیت‌های این مؤسسه فرهنگی و ورزشی است.

منبع:ایانا

علیرضا صفاخو
کد خبر ad042a1346ad4e75972be6824270133f

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • رضا فرجادی ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۹
    0 0
    مگه چنین موسسه ای هم داشتیم که ما خبر نداشتیم. این موسسه زیر نظر کجاست؟