اقتصاد غذا - انجمن صادرکنندگان نمونه و برتر ایران تأسیس شد و فراز جبلی به سمت دبیرکل انجمن صادرکنندگان نمونه و برتر ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، این تشکل که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ثبت رسیده است پس از برگزاری مجمع عمومی هیأت مدیره خود را انتخاب کرد و در اولین جلسه هیأت مدیره این انجمن ابراهیم جمیلی به سمت ریاست هیأت مدیره، علی شریعتی مقدم به سمت نایب رئیس اول، محمدرضا فرشچیان نایب رئیس دوم، علیرضا آقازاده به عنوان خزانه دار و سیدمصطفی موسوی به سمت منشی انتخاب شدند.
همچنین . گفتنی است که انجمن صادرکنندگان نمونه و برتر ایران متشکل از شرکت هایی است که به عنوان صادرکنندگان نمونه و برتر کشوری و استانی در ادوار مختلف برگزیده شده اند. از اهداف این انجمن ساماندهی امور صادرات از طریق همفکری میان شرکت های بزرگ صادراتی کشور، روان سازی و حذف تشریفات زاید تجاری و اطلاع رسانی در خصوص برنامه های تجاری  بازارهای هدف و توسعه همکاری های دوجانبه با این بازارها ذکر شده است.

گفتنی است فراز جبلی از فعالان سرشناس رسانه ای به ویژه در حوزه بازرگانی است و «فود پرس» انتخاب این همکار رسانه ای را به سمت دبیر کلی انجمن صادرکنندگان نمونه و برتر ایران تبریک می گوید.


کد خبر 0ddbb99f093f4a51ab613107fe1a8308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =