فود پرس - کارخانه آب معدنی کریستال به دلیل ندادن مجوز تردد کامیون های حمل محصول توسط پلیس راه  تعطیل شد.
به گزارش خبرنگار ما، طی دو سال گذشته به رغم موافقت و همراهی استاندار مازندران، فرماندار چالوس و مسولان وزارت راه  متاسفانه پلیس راه به بهانه حفظ امنیت از تردد کامیون های حمل بار شرکت آب معدنی کریستال در جاده چالوس جلوگیری می کند.
بنا بر این گزارش این مخالفت در حالی ابراز می شود که به منظور حمل مواد غذایی و سوخت و همچنین فعالیت های عمرانی  روزانه  ده ها کامیون در جاده چالوس تردد می کنند.
به گزارش  خبرنگار ما، حسین صدیق شریف، مدیرعامل شرکت آب معدنی و نوشیدنی های هزار چشمه آبشار( کریستال) در نامه ای به مقامات مسوول نوشته است:" تلاش های مستمر و تحمل زیان های مادی مدیران این شرکت که در طول سال های گذشته به منظور جلوگیری از توقف چرخه تولید و با هدف حفظ اشتغال کارکنان انجام شد در نهایت به جایی نرسید و حل نشدن مشکل تردد، بالاخره ادامه فعالیت را برای این واحد صنعتی غیرممکن ساخت.
لذا علی رغم میل باطنی سرمایه گذاران و در حالی که تمامی شرایط فنی و مالی برای تولید با ظرفیت کامل فراهم می باشد، با کمال تاسف این کارخانه در سال "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" فقط به دلیل عدم امکان انتقال محصولات خود از تاریخ 1 /10/ 1391 به طور کامل تعطیل شد.


 جریمه سنگین رانندگان

 

درویش اسکندری، محمد احمدی، حسن طالبی، حسین طالبی، هاشم و وحید یسره، روح الله نجفی، تقی سلطانی، عباس کوهستانی، یدالله مراد جعفری، ایرج پولادی و....از جمله رانندگان این شرکت بودند که  به بیان مشکلات خود پرداختند.

آنها در این گفت‌وگو تنها مشکل خود را عدم صدور مجوز تردد در محور کندوان عنوان کردند و بیان داشتند: این در صورتی است که بقیه شرکت‌های ساختمانی و پیمانکاران آسفالت آزادراه و سیاه بیشه با کامیون‌های 10 چرخ و 18 چرخ اجازه تردد دارند اما برای ما که آب‌ معدنی را حمل می‌کنیم جریمه‌های سنگین صادر می‌شود.

یکی از رانندگان گفت: من تاکنون 700 هزار تومان جریمه شده‌ام، یکی دیگر از رانندگان از جریمه‌های 80 تا 450 هزار تومانی خود دم می‌زد و همچنین از دریافت شش نمره منفی خود گفت.

بسیاری از رانندگان با اشاره به اینکه ماشین خود را به صورت قسطی خریداری کرده بودند، ادامه دادند: با تعطیل شدن کارخانه نه تنها از کار بیکار می‌شوند در تامین معیشت زندگی نیز می‌مانند.

رانندگان کارخانه آب‌معدنی کریستال تصریح کردند: مجوز تردد برای ما تنها در محدوده استان مازندران صادر نمی‌شود و ما برای تردد بعد از تونل در محدوده البرز مشکلی بابت تردد نداریم.

آنها ادامه دادند: ما با مدیران کارخانه مشکلی نداریم، آنها هم به همین مشکل دچار هستند و عدم تحویل تولیدات به مشتری آنها را با ضررهای زیادی مواجه کرده است.

 

کد خبر 21986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 1
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • آب معدنی کریستال ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
    0 0
    آب معدنی کریستال