فود پرس – محمود حجتی  تغییرات در وزارت جهاد کشاورزی  را با شش  گزینه آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار ما، در سازمان شیلات با  وجود گزینه هایی مطرح نظیر دکتر مطلبی، مهندس سعیدی و میگلی نژاد به نظر می رسد حضور دکتر حسن صالحی به عنوان رییس سازمان شیلات ایران نهایی شده است. حسن صالحی سالها معاونت آبزی پروری را در سازمان شیلات به عهده داشته و از نزدیکان حسن روحانی به شمار می آید و حضور او در طول دوران انتخاباتی در کنار حسن روحانی پررنگ بوده است.

حضور دکتر عبدالمهدی بخشنده  نیز در سمت معاونت برنامه ریزی نهایی شده است. بخشنده از نزدیکان و هم فکران حجتی بوده و در دوران وزارت حجتی در دولت سید محمد خاتمی نیز بخشنده در همین سمت با حجتی همکاری کرده است.

گمانه زنی ها در خصوص معاونت منابع انسانی نیز حاکی از آن است که  علی رغم مطرح شدن نام هایی نظیر حسین صفایی برای این سمت،  به نظر می رسد حضور مهرفرد معاون پارلمانی سابق حجتی در این سمت نهایی شده است.

خلیل آقایی نماینده سابق مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی نیز تنها گزینه معاونت پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی است.


خبرهای رسیده در خصوص سایر سمت ها  نیز حکایت از آن دارد که به رغم و جود مشکلاتی مهندس محمد علی طهماسبی به سمت معاونت تولیدات گیاهی منصوب خواهد شد. اما تا کنون هیچ گونه صحبتی از حضور صحراییان  قائم مقام حجتی در زمان صدارتش در وزارت جهاد کشاورزی و مهندس شریعتمدار به گوش نمی رسد.

همچنین خبر رسیده مدیرعامل جهاد نصر نیز از سمت خود برکنار شده اما جانشین وی هنوز اعلام نشده است.

 

کد خبر 24944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =