در حالی که قرار بود ستاد هدفمندی‌ یارانه‌ها برای افزایش قیمت نان تا پایان سال جاری تصمیم‌گیری کند هنوز تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیش ازاین عباس قبادی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال افزایش قیمت نان از ابتدای سال 1393 خبر داده و اعلام کرده بود که اگر قرار باشد ستاد هدفمندی‌ یارانه‌ها قیمت نان را افزایش دهد این موضوع از فروردین ماه اجرایی می‌شود.

وی تاکید کرده بود که تا قبل از فروردین در این باره تصمیم گیری می‌شود.

مجتبی خسروتاج، معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز اعلام کرده که هنوز هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت نان گرفته نشده است.

به گفته وی در حال حاضر تصمیم دولت صرفا افزایش قیمت حامل‌های انرژی است و هیچ صحبتی تا به حال درباره افزایش قیمت نان نشده است.

خسروتاج در پاسخ به سوال ایسنا که آیا دولت بنا دارد قیمت نان را در سال آینده افزایش دهد؟ خاطرنشان کرد: تمام تمرکز دولت روی اصلاح قیمت حامل‌های انرژی بوده و ستاد هدفمندی‌ یارانه‌ها به موضوع تغییر قیمت نان نپرداخته است.

در این زمینه یک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز اعلام کرد که دولت بنا دارد تصمیم‌گیری برای تغییر قمیت نان را به سال آینده موکول کند و هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه به شرکت بازرگانی دولتی ایران ابلاغ نشده است.

کد خبر 28244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =