وزارت صمت در نامه‌ای به گمرک اعلام کرده است که تا اطلاع ثانونی (در این مقطع زمانی) با قید فوریت نسبت به ترخیص روغن خام بخش خصوصی از گمرک کشور بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران اقدام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ با توجه به لزوم تامین و توزیع مستمر روغن خام کارخانجات تولیدی به منظور عرضه مکفی روغن خوراکی در سطح کشور، وزارت صمت در نامه‌ای به گمرک اعلام کرده است که تا اطلاع ثانونی (در این مقطع زمانی) با قید فوریت نسبت به ترخیص روغن خام بخش خصوصی از گمرک کشور بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران اقدام لازم صورت گیرد.

در این نامه آمده است؛

پیرو ارجاع سیستمی نامه 263013/60 مورخ 01/10/98 به پیوست تصویر نامه شماره 325829/60 مورخ 10/12/98 وزارت صنعت و معدن و تجارت موضوع ترخیص روغن خام و دانه‌های روغنی و لزوم تامین مستمر روغن خام کارخانجات تولید به منظور عرضه مکفی روغن خوراکی در سطح کشور ارسال و اعلام می دارد، ضمن کان لم یکن شدن مفاد نامه پیروی تا اطلاع ثانونی (در این مقطع زمانی) با قید فوریت نسبت به ترخیص روغن خام بخش خصوصی از گمرک کشور بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران اقدام لازم صورت و در اسرع وقت اطلاعات ترخیص از حیث نوع  روغن، وزن، نام صاحب کالا،شماره کوتاژ و .... را در قالب فایل اکسل به صورت روزانه جهت اعلام به مراجع ذیربط به این دفتر اعلام نمایید.

روغن
کد خبر 5688ebee087f4d16abc7234a01dbeb94

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =