صنایع غذایی> شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر با انتشار اعلامیه ای نسبت به اظهارات اخیر سخنگوی تعزیرات در خصوص جریمه نقدی این شرکت واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، روز دوشنبه 20 مرداد ماه 1399 در نشستی خبری با نام بردن از اسامی چند برند سرشنسا صنعت لبنی اعلام کرد که با این شرکتها به دلیل بدهی جریمه گرانفروشی برخورد شده است. این در حالی سات که امروز علی مردانی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر با انتشار اعلامیه ای ضمن تکذیب ادعای مطرح شده از سوی سخنگوی تعزیرات خواستار صدور تکذیبیه و اعلان و انتشار موثر آن در تمامی رسانه ها و شبکه ها شد.
بنا بر این گزارش متن کامل اعلامیه به شرح زیر است:

ریاست محترم تعزیرات حکومتی

جناب آقای انصاری

عرض سلام و درود

احتراما در خصوص نشر خبر ناموثق و اشتباه سخنگوی تعزیرات جناب آقای یاسر رایگانی در ۲ روز گذشته در خصوص جریمه شدن شرکت لبنی سحر خواهشمند است در اسرع وقت موجبات صدور تکذیبیه و اعلان و انتشار موثر آن در تمامی رسانه ها و شبکه ها دستورات لازم و مقتضی جهت جلوگیری از تضییع حقوق مادی و معنوی و تجاری شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر (شیر سحر قزوین) به استناد مستندات مسلم موجود و پیوست مبذول بفرمایید. در غیر این صورت شرکت سحر مجبور به اقدام حقوقی لازم می باشد.


کد خبر 930d2cca8b3147f68b604c14e51173df

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =