فود پرس- سید حامد واحدی که به نمایندگی از بخش کشاورزی به اتاق تهران راه یافته بود به عنوان عضو هیات رییسه و خزانه دار اتاق تهران انتخاب شد.

در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران در دور هشتم، بعد از انتخاب مسعود خوانساری به عنوان رئیس اتاق و مهدی جهانگیری و علا میرمحمدصادقی به عنوان دو نایب رئیس، انتخابات خزانه‌دار و منشی هیات رئیسه نیز برگزار شد تا ترکیب پنج نفره هیات رئیسه مشخص شود.

به گزارش سایت خبری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، ابتدا در رأی‌گیری برای خزانه‌دار اتاق تهران، سیدحامد واحدی تنها نامزد بود که موفق شد 49 رأی از مجموع 56 رأی را به خود اختصاص دهد. پیش از این انتخاب با اضافه شدن یکی دیگر از اعضای هیات نمایندگان تعداد حاضران و صاحبان رأی به 56 نفر رسیده بود. در انتخاب خزانه‌دار هیات رئیسه، سید حامد واحدی با 49 رأی و 7 رأی سفید به این سمت انتخاب شد.

در ادامه نیز سیده فاطمه مقیمی به عنوان تنها نامزد پست منشی هیات‌رئیسه انتخاب شد که توانست 47 رأی از مجموع 56 رأی را به خود اختصاص دهد. در انتخاب سیده فاطمه مقیمی به عنوان منشی هیات رئیسه تعداد 9 رأی سفید نیز به گلدان انداخته شد.
با این انتخاب هیات رئیسه دور هشتم هیات نمایندگان اتاق تهران شناخته شد و ترکیب پنج نفره‌ای با حضور مسعود خوانساری به عنوان رئیس، مهدی جهانگیری و علا میرمحمدصادقی به عنوان دو نایب رئیس، سیدحامد واحدی خزانه‌دار و سیده فاطمه مقیمی منشی هیات رئیسه در چهار سال آینده هدایت اتاق تهران را برعهده خواهند داشت.
کد خبر b6a65e878d1d459aa14f2b8455402386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =