صنایع غذایی> اقتصاد غذا - محصولات و دستاوردهای جدیدی که در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و صنایع وابسته مشهد(آی فود) رونمایی خواهند شد، حمایت می شوند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا، مجری برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و صنایع وابسته (آی فود 2015) از شرکت ها و تولیدکنندگانی که در این دوره نمایشگاه به ارائه دستاوردهای و محصولات جدید می پردازند، حمایت می کند.

حامد ایرانی، مجری برگزاری این نمایشگاه با بیان اینکه یکی از اهداف حضور شرکت ها در نمایشگاه ها، ارائه آخرین و مدرن ترین دستاوردها و تولیدات می باشد، گفت: مسلما هرچه میزان رونمایی از محصولات جدید و معرفی آخرین تکنولوژی ها توسط مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها افزایش یابد، بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت خود جذب می نمایند.

وی افزود: به منظور افزایش رونق و تقاضا برای بازدید از این نمایشگاه به ویژه افزایش تقاضای هیات های تجاری خارجی از کشورهای مختلف از جمله افغانستان و عراق، درصدد هستیم تا از مشارکت کنندگانی که محصولات جدید خود را در این نمایشگاه رونمایی کنند، حمایت ویژه ای صورت دهیم.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و صنایع وابسته از 4 الی 7 شهریور ماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود که علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت این نمایشگاه به آدرس www.ifoodexpo.com  مراجعه و یا با شماره های 9 - 35099630 (مشهد) تماس بگیرند.
کد خبر b7d9c44951a64a49a2632076d335fcab

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =