ذخیره سازی سیب و پرتقال شب عید پایان یافت و توزيع آن از 20 اسفند آغاز مي شود.

حسن رادمرد معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:ذخیره سازی سیب و پرتقال شب عید پایان یافته است و میزان ذخیره سازی میوه شب عید 100 هزار تن سیب و پرتقال است.

وی ادامه داد: توزیع این میزان ذخیره سازی از ایام پایانی سال جاری و 20 اسفند ماه آغاز می‌شود.

رادمرد با بیان این‌که بسته بندی میوه‌های سال جاری به شکلی است که تمام اقشار مردم بتوانند از آن استفاده کنند تصریح کرد: سبدهای شامل سیب و پرتقال شب عید شامل یک، دو و سه ردیف است و هر خانواده می‌تواند بسته به نیاز خود یک نوع از این سبدها را خریداری کند.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره بسته بندی میوه‌های شب عید ادامه داد: بسته بندی ها به صورت جعبه‌های پلاستیکی است که در آن سیب و پرتقال قرار دارد.
وی ادامه داد: این جعبه‌های پلاستیکی از نظر وزنی این امکان را برای متقاضیان فراهم می کند تا براساس نیاز خود خریداری کنند.

رادمرد با تاکید بر این‌که امسال از توزیع میوه‌های شب عید در قالب بسته‌بندی‌های پر هزینه مثل بسته بندی‌های کارتنی و مقوایی جلوگیری می‌شود بیان کرد: در راستای کاهش قیمت تمام شده میوه‌های شب عید امسال میوه‌ها فقط در بسته‌بندی‌های پلاستیکی توزیع می‌شود.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین درباره نحوه اختصاص ارز به واردات روغن اظهار کرد: روغن خام همچنان در روند واردات خود از ارز مرجع استفاده می کند.

وی ادامه داد: بحث اختصاص ارز مبادله‌ای برای واردات روغن مطرح نیست.

رادمرد در پایان گفت: ذخیره سازی روغن خام انجام شده و در سطح مطلوبی قرار دارد.

کد خبر 22495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =