شرایط و ضوابط شرکت در این رقابت ملی در وب سایت رسمی سازمان توسعه تجارت ایران به آدرس http://www.tpo.ir در دسترس علاقمندان و متقاضیان قرار داده شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، گیتی توانا مدیرکل دفتر امور بنگاههای سازمان توسعه تجارت با اعلام این خبر افزود: شرایط و ضوابط شرکت در این رقابت ملی در وب سایت رسمی سازمان توسعه تجارت ایران به آدرس http://www.tpo.ir  در دسترس علاقمندان و متقاضیان قرار داده شده است. همچنین وب سایت اختصاصی http://nemoonesh.ir  جهت ثبت نام الکترونیکی متقاضیان شرکت در انتخابات صادر کننده نمونه راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: لازم است کلیه صادرکنندگان متقاضی با مراجعه به سایت http://nemoonesh.ir ثبت نام الکترونیکی نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری، فرمهای مربوط به شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی صادر کنندگان نمونه را تکمیل و به همراه مدرک و مستندات لازم و مندرج در فرمهای مربوطه در موعد مقرر حداکثر تا 1392.4.8 به  دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان نمونه واقع در تهران بزرگراه چمران محل دائمی نمایشگاههای بین المللی سازمان توسعه تجارت ایران سالن 16 تحویل نمایند.

توانا در پایان افزود: بدیهی است دبیرخانه مزبور از پذیرش پرونده های ناقص یا پرونده های ارائه شده پس از موعد مقرر و یا پرونده های فاقد ثبت نام الکترونیکی معذور خواهد بود.

کد خبر 23637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =