جلسه هيات دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حضور حجت الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.

دکتر روحاني در اين جلسه با تاکيد بر اينکه مشي دولت يازدهم، حرکت بر مسير اعتدال است، تصريح کرد: مطمئناً اين دولت در آينده از تجارب و دستاوردهاي مسوولان و انسان هاي خدوم در دولت هاي پيش از خود استفاده و بهره گيري خواهد کرد.

رييس جمهور تقارن آغاز بكار دولت جديد با ماه مبارک رمضان را به فال نيک گرفت و خاطر نشان کرد: يقيناً در آينده مردم و مسئولين با مساعي و تلاش بيش از پيش در جهت عبور از مشکلات گام برخواهند داشت.

رييس جمهور با تاکيد بر اينکه دشمنان از ابتداي انقلاب تا کنون هيچگاه نتوانسته اند ملت ايران را از پاي درآورند و مردم در دوران دفاع مقدس در شرايطي که هيچ امکاناتي در اختيار نداشتند، روزهاي سختي را با ياري خداوند پشت سر گذاشتند، گفت: تلاش و کمک همگاني لازمه عبور از سختي ها و مشکلات است.

در اين جلسه همچنين دکتر اسحاق جهانگيري، معاون اول رييس جمهور ضمن تشکر از دکتر روحاني به خاطر حُسن اعتمادي که در واگذاري مسووليتي خطير به وي داشتند، افزود: اميدوارم بتوانيم در جهت رشد و پيشرفت کشور تلاش کرده و پاسخ مناسبي به اعتماد رييس جمهور بدهيم.

وي با تقدير از تلاشهاي آقاي رحيمي در سمت معاون اول رييس جمهور در دولت دهم، تصريح کرد: دولت جديد حتماً از تجربيات و همراهي مسوولان پيشين استفاده خواهد کرد.

محمدرضا رحيمي نيز در جلسه امروز هيات دولت ، گزارشي از عملکرد حوزه معاون اول در دولت دهم و چگونگي برگزاري جلسات دولت، کارگروهها و ستادها ارائه کرد.

دکتر روحاني در جلسه هيات دولت از تلاشها و خدمات وزرا و اعضاي دولت دهم تشکر کرد.

 

کد خبر 24667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =