فود پرس - بزرگترین نمایشگاه سالانه مواد غذایی در برزیل از 25 تا 28 شهریور 1392 / 16 – 19 September 2013 برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما، برزیل سرزمین شور و هیجان و طعمهای مختلف پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی با بیش از 187 میلیون جمعیت دارای منابع طبیعی و جنگلهای بسیار غنی است. كشاورزي و دامداري حدود يك چهارم نيروي كار برزیل را مشغول کرده و صادرات عمده اين بخش شامل قهوه، نيشكر، سويا ، پرتقال، گاو گوشتي و كاكائو است.

با توجه به سیاستهای اقتصادی طی سالیان اخیر برزیل و متعاقباً رشد اقتصادی این کشور، قدرت خرید مردم برزیل 35% افزایش یافته و حجم واردات 115 میلیارد دلاری این کشور نشان از تنوع کالاهای وارداتی است. بدلیل جمعیت زیاد، مصرف نیز در این کشور بسیار بالا است و به همین دلیل، برزیل همواره میزبان محصولات غذایی جدید و متنوع است.

محصولات خاص غذایی ایران، تنوع جالب و منحصر به فردی را برای خریداران و مصرف کنندگان این بازار دارد و این نمایشگاه که مهمترین رویداد غذایی این کشور است، امکان معرفی مواد غذایی ایرانی را به شکل حرفه ای فراهم می نماید.

ویژگیهای منحصر به فرد محصولات ارگانیک و با کیفیت ایرانی و تنوع طلبی مصرف کنندگان برزیل، زمینه مساعدی را برای فعالیت تجار و صادرکنندگان ایرانی فراهم می نماید. تنها با حضور در این رویداد مهم، به سادگی می توان ارتباطات لازم را برای ورود به بازار برزیل و توسعه تجارت در منطقه آمریکای جنوبی را به دست آورد.

علاقمندان جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید: 88316542 - 88829455

www.alimentariabrasil.com.br

کد خبر 24879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =