۰ نفر
۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۵

در پی استعفای جمشید پژویان از ریاست شورای رقابت با رأی گیری اعضای این شورا رضا شیوا از این پس ریاست شورا را بر عهده خواهد داشت.

 به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طی هفته‌ای اخیر جمشید پژویان از ریاست شورای رقابت استعفا داد و در پی همین اقدام اعضای شورا عصر چهارشنبه 27 آذر ماه تشکیل جلسه دادند و رئیس جدید شورا را انتخاب کردند.

با رأی اکثریت اعضای شورای رقابت از این پس رضا شیوا ریاست این شورا را برعهده خواهد داشت البته علاوه بر رأی اعضا، امضای رییس جمهور نیز باید بر حکم شیوا باشد برهمین اساس بناست که شنبه یا یکشنبه هفته آتی روحانی رسماً حکم ریاست شیوا را امضا کند.

گفتنی است شیوا طی روزهای اخیر با حکم رییس جمهور به عضویت شورا درآمد. در حکم حسن روحانی خطاب به شیوا و خداداد کاشی آمده است: در اجرای جزء (3) بند (الف) ماده (53) و همچنین بند (2) ماده (55) قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، با عنایت به تخصص و تجربیات ارزنده شما و بنا به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای رقابت منصوب می شوید. توفیق شما و سایر اعضای محترم آن شورا را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

کد خبر 26529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =