اخیرا اراده قوی در بدنه دولت برای بازگرداندن ساختمان شیشه‌ای به وزارت جهاد کشاورزی به وجود آمده و وزیرجهاد کشاورزی در این راستا به رییس قوه قضاییه نامه‌ ارسال کرده است.


یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار کشاورزی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهارکرد: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و آغاز فعالیت حجتی در وزارت جهاد کشاورزی، بازگرداندن ساختمان شیشه‌ای در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته و تاکنون مکاتبات بسیاری نیز انجام شده است.

وی افزود: یکی از این مکاتبات، ارسال نامه از سوی وزیر جهاد کشاورزی به رییس قوه قضاییه بوده است تا بتوان با هماهنگی کامل بین قوه مجریه و قوه قضاییه این مشکل را هر چه سریع‌تر حل کرد.

این مقام آگاه در وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: طی پنج ماه گذشته مسئولان دولت و حتی شخص رییس‌جمهور مصمم به بازگرداندن ساختمان شیشه‌ای وزارت جهاد کشاورزی هستند که وزیر جهاد کشاورزی نیز امیدوار است با انجام این مهم بتواند خبر خوشی به همه فعالان دولتی و غیر دولتی بخش کشاورزی بدهد.

به گزارش ایسنا، بیش از دو سال از واگذاری ساختمان شیشه‌ای وزارت جهاد کشاورزی البته بدون انعقاد قرارداد و پرداخت بهای آن به قوه قضاییه می‌گذرد که از همان زمان تا کنون همه فعالات و تشکل‌های بخش خصوصی و دولتی خواهان استرداد این ساختمان که شناسنامه‌ وزارت جهاد کشاورزی است، هستند اما باید دید تلاش‌های دولت تدبیر و امید برای بازگرداندن این ساختمان به وزارت جهاد کشاورزی نتیجه خواهد داشت؟

کد خبر 26875

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =