علیرغم اعلام رفع مشکل فنی سایت فنی سبد کالا از سوی معاون وزیر ارتباطات، هنوز این مشکل حل نشده و سایت باز نمی شود.

 به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی www.yaranehkala.ir در 5 بهمن ماه به عنوان مرکز تماس و شیوه‌های ارتباطی با طرح سبد کالای حمایتی اعلام شد، در حالی که هنوز این سایت فعال نشده بود. اما صبح امروز نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که مشکل فنی سایت سبد کالا برطرف شده است.

بر اساس این گزارش، اطلاعات به دست آمده و با توجه به مراجعه مردم به این سامانه، شرایط خلاف گفته‌های معاون وزیر ارتباطات بوده و همچنان سایت سبد کالا با مشکل روبه رو است و امکان استفاده مردم از آن وجود ندارد. البته این در حالی است که هنوز وزارت صنعت زمان دقیق توزیع سبد کالا را اعلام نکرده ولی با توجه به تأکیدی که بهمن حاج‌علی مدیر اجرایی تأمین و توزیع سبد کالا دارد، قطعا در نیمه نخست بهمن ماه توزیع سبد کالا آغاز می‌شود.

به گزارش تسنیم، پیش از این اعلام شد که سایت www.yaranehkala.ir برای ارتباط مردم با سامانه سبد کالای حمایتی در نظر گرفته شده است و می‌توان جهت مشاهده آخرین اخبار مربوط به طرح و لیست فروشگاه‌های مجاز از این سامانه استفاده کنند.

همچنین، شهروندان می‌توانند از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 09612 با مسئولان و کارشناسان طرح جهت دریافت پاسخ سئوالات خود تماس حاصل فرمایند. از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت نیز امکان ارتباط وجود دارد تا در صورت بروز هرگونه اشکال در فرایند تراکنش، همانند روال قبل مردم می‌توانند با مرکز تماس شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت که روی رسید دستگاه کارت‌خوان درج شده است، پیگیری موارد به انجام رسانند.
همچنین شهروندان محترم می‌توانند با تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول به شماره #799* ، و یا ارسال پیامک به شماره 5000799، با ارسال شماره کارت بانکی و کد ملی خود از وضعیت شمول خود در طرح اطلاع یافته و همچنین اطلاعات مربوط به موجودی سبد کالای خود را دریافت نمایند. در این خصوص دقت شود که شماره کارت بانکی که واریز یارانه نقدی به آن صورت می‌پذیرد مد نظر است.

کد خبر 27242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =