با حکم نعمت‌زاده وزیر صنعت، محمدرضا غفوری جایگزین منوچهر طاهایی در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدت و تجارت شد.

 به گزارش شاتا، در متن این حکم انتصابی وزیرصنعت،معدن و تجارت آمده است : "با توجه به ابعاد مختلف و گستردگی و فرابخشی بودن حوزه فعالیت وزارت صنعت ، معدن و تجارت اقتضا می کند که ملت شریف ایران اسلامی  از برنامه ها و اقدامات و عملکرد ها مطلع و برای همراهی به موقع در جریان امور قرار گیرند. "

نعمت زاده  در مراسم تودیع ومعارفه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت : روابط عمومی ها چشم و گوش سازمان‌ها هستند و چگونگی بهبود ارتباط با مردم بر عهده روابط عمومی هاست.

وزیر صنعت،معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت وجود ارتباطات مردمی افزود : این بر عهده روابط عمومی هاست که چگونه ارتباط با مردم را بهبود بخشیم و نباید در چار دیواری کشورمان محصور بمانیم.

نعمت زاده  همچنین با تاکید بر وجود تعامل در روابط عمومی ها گفت : اطلاع رسانی باید نظم پیدا کند و باید همگی دست به دست هم دهیم و حرکتهایی که در وزارتخانه شروع شده ادامه یابد.

وی تصریح کرد : هنر ما این است که امکانات را خلق و با آن کار کنیم.

وزیر صنعت ، معدن و تجارت اظهار کرد : روابط عمومی ها چشم و گوش سازمان‌ها هستند و باید به مسائل جامعه حساس باشند و اگر قرار است با دنیا ارتباط داشته باشیم روابط عمومی ها باید کمک کنند.

تنوع فعالیتهای وزارتخانه  در اثر ادغام ، تدبیر، حوصله و صبر در کارروابط عمومی ها و نیز توجه به رسانه های داخلی و خارجی از دیگر تاکیدات نعمت زاده در این نشست بود.

گفتنی است نعمت زاده در این نشست همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات منوچهر طاهایی در طول مدت تصدی  مدیریت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تقدیر و تشکر کرد.

کد خبر 27573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =