کشاورزی> رسانه‌های کشورهای حاشیه خلیج فارس فاز جدیدی از تبلیغات ضدایرانی را به بهانه سوراخ بودن هندوانه‌های وارداتی از ایران به راه انداخته‌اند.

همزمان با نمایان شدن نشانه‌های شکست ائتلاف شیخ نشین‌های حاشیه خلیج فارس در نبرد با مردم یمن رسانه‌های وابسته به شاهزاده‌های سعودی، قطری و اماراتی در فاز جدید تبلیغات ایران هراسانه خود، هندوانه‌های وارداتی از ایران را هدف قرار داده اند.

داستان از این قرار است که در هندوانه‌های وادارتی از ایران در امارات، عربستان، قطر و کویت سوراخ‌های مشکوکی مشاهده شده که این مسئله به سایت ها و شبکه‌های اجتماعی کشیده شد.

در این میان ضاحی خلفان رئیس پلیس پرحرف و بی سواد اماراتی که درباره همه چیز نظر می‌دهد، مدعی شد که در این هندوانه‌ها مواد شیمیایی تزریق شده است که این مسئله موج جدیدی را در شبکه‌های اجتماعی علیه هندوانه‌های ایرانی را به راه انداخت.

شبکه‌های تلویزیونی چون العربیه، الجزیره و اسکای نیوز عربی هم که داعیه دار رسانه‌های عرب زبان هستند و خود را با رسانه‌های درجه یک جهان مقایسه می کنند نیز به دام این خبر زرد و بی محتوا افتاده‌اند و هم صدا با سایت‌های زرد و صفحه‌های اجتماعی به این تبلیغات ضد ایرانی دامن می‌زنند.

این موج خبری و جنگ روانی مقامات برخی از کشورهای عربی را وادار به واکنش کرد به طوری که وزیر بهداشت امارات تصریح کرده که سوراخ‌های ایجاد شده ناشی از یک نوع حشره است و حتی دستور به جمع آوری این هندوانه از بازارها داده است اما دشمنان ایران کشورهای حاشیه خلیج فارس به این مسئله راضی نیستند و حالا این ماجرا را به دست آویزی برای تحریم کالاهای ایرانی قرار داده‌اند تا بیش از پیش بر طبل دشمنی با ایران بکوبند.


منبع:فارس
کد خبر 499f67978dfe4808bcf4765f00c75009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • هندونه ي رو دست كشاورز مونده ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
    0 0
    دولت نميخواد وگرنه هند يه ميليارد نفري كه فكر كنم شايد بيشتر از اين كشوراي چارصد پونصد هزار نفريه دارن از تشنگي تلف ميشن ما هم داريم از گرسنگي تلف ميشيم دولت نميخواد دولت نميخواد دولت نميخواد همه بدهكار ما هستن جز دولت خودمون؟ همه دنيا ما رو تحريم كرد پارسال دولت شده بود دشمن شماره يك كشاورزا و مرزو بست و همه رو به خاك سياه نشوند مگه تو ضرر كردي كه بفهمي بيچارگي يه كشاورز يعني چي؟ كه حالا ادعات ميشه نگران كشاورزي؟ فكر نكنم حتي يه ساعت رفته باشي تو گرماي چهل درجه كار كرده باشي و بعد از چن ماه همه ي اميد و زحمت و سرمايه ي خونوادت رو يه جا از دست داه باشي با كلي بدهكاري و از دست دادن ابرو و حيثيت... اگه دلسوز بودي به خودي ها اعتراض ميكرد نه به اون سگهايي كه اين همه سال ديگه هممون مي شناسيمشون از خسته نباشي از كرامات شيخ ما اينست شيره را خورد و گفت شيرين است برو بابا خفه شو