آماده کناره‌گیری از ریاست اتاق بازرگانی هستم

رییس اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: در جهت حفظ کیان اتاق و اعتبار فعالان اقتصادی دارای شرافت حرفه‌ای، عاشق و فداکار برای این مرز و بوم آماده کناره گیری از این سمت هستم.

به گزارش ایلنا، غلامحسین شافعی در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: ما در هیئت رئیسه مشروعیت خود را از هیئت نمایندگان می‌دانیم. من در اظهاراتم‌ در یک جلسه خصوصی مسائلی را مطرح کردم تا هشداری نسبت به ضعف‌ها باشد. 
وی افزود: اگر شیوه رایج این باشد که برای برخورد با من بخواهند با حیثیت و جایگاه اتاق برخورد کنند و نقش‌های بزرگ را در همراهی با نظام، دولت و مجلس، ارائه مشورت‌های جدی به رهبری و سران قوا و دستگاه‌های کلیدی سیاست‌گذار اقتصادی و نقش مشورتی آن را در نظام و کارهای عظیم تحقیقاتی، اجتماعی و انتشاراتی آن را نادیده بگیرند و با اتاق تسویه حساب صورت بگیرد. و همانطور که در بسیاری از رسانه‌ها به این موضوع پرداخته شد که من باعث شدم به اتاق بازرگانی لطمه وارد شود،  از همین روی در جهت حفظ کیان اتاق و اعتبار فعالان اقتصادی دارای شرافت حرفه‌ای، عاشق و فداکار برای این مرز و بوم آماده کناره گیری از این سمت هستم. 
رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: تا آخرین لحظه حضور نهایت تلاش خود را برای خدمت به بخش‌ خصوصی و اقتصاد کشور همچنان به کار خواهم بست.
کد خبر 52138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =