حضور پررنگ شرکت «طبیعت» در نمایشگاه صنعت پخش/ دستاوردهای بزرگ طبیعت در سالهای اخیر چیست؟

اقتصاد غذا - شرکت طبیعت در سالهای اخیر نقش بسیار پررنگی در تامین سبد کالاهای اساسی و امنیت غذایی کشور داشته است و نکته قابل توجه اینکه به تازگی محصول قند و شکر. نیز به سبد تامین این شرکت بزرگ اضافه شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش با تمرکز بر نوآوری ها و دستاوردهای جهانی این صنعت در کیش آغاز به کار کرده که شرکت «طبیعت سبز کهن» نیز در این نمایشگاه حضور دارد. شرکت طبیعت در سالهای اخیر نقش بسیار پررنگی در تامین سبد کالاهای اساسی و امنیت غذایی کشور داشته است و نکته قابل توجه اینکه به تازگی محصول قند و شکر. نیز به سبد تامین این شرکت بزرگ اضافه شده است.

این شرکت با تنوع کالایی و تامین و تولید بیش از 50 مدل کالای اساسی جهت تامین پوشش تمامی سلیقه ها و طبقات مختلف جامعه اقدام کرده است. از دیگر نقاط قوت این شرکت می توان به توزیع حرفه ای با ناوگان پیشرفته و افراد توانمند در کمتر از 24 ساعت و خدمات پس از فروش و توزیع برای مشتریان اشاره کرد. همچنین تقویت ناوگان توزیع جهت مناطق خاص به منطور عرضه بیشتر و بهتر کالاهای اساسی مرتبا انجام می گیرد. با جرات می توان گفت که شرکت طبیعت یکی از بزرگترین ناوگان توزیع کالاهای اساسی کشور را با بیش از 100 مرکز مستقیم و غیرمستقیم داراست ضمن اینکه فروش محصولات بصورت تلفنی جهت مناطق صعب العبور جهت پوشش هرچه بیشتر و با کیفیت انجام می شود.

همچنین پخش و توزیع سازمانی و هورکا و میادین میوه و تره بار بصورت ویژه به اجرا در آمده و عرضه کالا با قیمت کارخانه بصورت ارسال مستقیم جهت مناطق خاص کمتر از 24 ساعت صورت می گیرد. در این راستا تامین کالای جزایر جنوبی کشور ازجمله کیش و قشم نیز عملیاتی شده است.
گفتنی است نمایشگاه بین المللی صنعت پخش تا روز ۲۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برپاست و بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی در آن حضور دارند. این نمایشگاه به منظور ایجاد فضای گفت و گو و رفع چالش ها با توجه به اهمیت صنعت پخش و زنجیره تامین در ایجاد اشتغال و تامین امنیت غذایی جامعه با حضور طیف گسترده مدیران شرکت های تولید مواد غذایی، شرکت های پخش و تامین کننده تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، برگزار شده است. همچنین ۲۴  نشست تخصصی و کارگاه آموزشی با حضور سخنرانان برجسته داخلی و بین المللی، روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه از ساعت  ۱۰ تا ۱۴ درمرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

کد خبر 53950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =